Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Rozbudowa i wzmocnienie obszarów cyberbezpieczeństwa ZGKiM "Mieroszów" Sp. z o.o.” w podziale na dwie części
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313846 z dnia 2026-06-30 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Rozbudowa i wzmocnienie obszarów cyberbezpieczeństwa ZGKiM "Mieroszów" Sp. z o.o.” w podziale na dwie części SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ "MIEROSZÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021641748 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 27A 1.5.2.) Miejscowość: Mieroszów 1.5.3.) Kod pocztowy: 58-350 1.5.4.) Województwo: dolnośląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgkimmieroszow.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkimmieroszow.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność Gospodarka komunalna, mieszkaniowa, gospodarka wodno - kanalizacyjna SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Rozbudowa i wzmocnienie obszarów cyberbezpieczeństwa ZGKiM "Mieroszów" Sp. z o.o.” w podziale na dwie części 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f8d0708-0f01-4150-9721-9b77d108bbbd 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313846 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.15.) Nazwa projektu lub programu Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach Krajowego Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowany ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Cyberbezpieczeństwo - Cyberbezpieczne Wodociągi. 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f8d0708-0f01-4150-9721-9b77d108bbbd 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z zapisami SWZ 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z zapisami SWZ SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: 1/P/2026 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak 4.1.9.) Liczba części: 2 4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części 4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: Część 1 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Część 1: Dostawa zarządzalnych urządzeń sieciowych oraz infrastruktury serwerowo-dyskowego systemu bezpieczeństwa Zarządzalny kontroler sieci – 1 szt. Zarządzalny switch z funkcją routera brzegowego – 6 szt. Zarządzalny AP w standardzie WPA3-Ent – 10 szt. Zarządzalny switch z obsługą PoE – 4 szt. Zarządzalny switch – 1 szt. Serwer typu NAS (Network Attached Storage) – 3 szt. Dyski twarde do macierzy dyskowej (min. 10TB każdy) – 20 szt. Zasilacz awaryjny typu RACK (UPS) – 7 szt. Szafa RACK stojąca z kółkami – 6 szt. Serwer aplikacyjny do obsługi rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa – 1 szt. Oprogramowanie monitorująca infrastrukturę IT oraz podłączone urządzenia- 1 szt. System serwerowy – 1 szt. Licencje dostępowe – 1 komplet (minimum 20 szt. licencji dostępowych w komplecie) 4.2.6.) Główny kod CPV: 32424000-1 - Infrastruktura sieciowa 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert: 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 100 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie Część 2 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Część 2: Przemysłowe urządzenia sieciowe klasy OT oraz mobilne źródło zasilania awaryjnego Router przemysłowy z firewallem na szynę DIN (OT) – 6 szt. Router komórkowy LTE-Advanced Cat.6 – 5 szt. Przemysłowy switch zarządzalny na szynę DIN – 5 szt. Agregat prądotwórczy min. 10kW typu dual z silnikiem spalinowym – 4 szt. 4.2.6.) Główny kod CPV: 32424000-1 - Infrastruktura sieciowa 4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: 32413100-2 - Rutery sieciowe 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert: 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 100 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak 5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: Art. 109 ust. 1 pkt 1 Art. 109 ust. 1 pkt 4 Art. 109 ust. 1 pkt 8 5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie 5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak 5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych: Zamawiający wymaga przedmiotowych środków dowodowych zgodnie wykazem wskazanym w SWZ 5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak 5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty: Zamawiający dopuszcza uzupełnienie wszystkich przedmiotowych środków dowodowych. SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA 6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie 6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie 6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie 6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak 6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY 7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie 7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak 7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: Zgodnie z zapisami SWZ 7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie SEKCJA VIII – PROCEDURA 8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-08 09:00 8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl 8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-08 09:15 8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-06 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
- Numer BZP
- 2026/BZP 00313846
- Zamawiający
- ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ "MIEROSZÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- NIP zamawiającego
- 8862973495
- Kwota netto
- —
- Kwota brutto
- —
- Rodzaj zamówienia
- Dostawy
- Tryb postępowania
- —
- Województwo
- Dolnośląskie
- Kod NUTS
- PL02
- Miejscowość
- Mieroszów
- CPV
- 32424000-132413100-2
- Data publikacji
- 30 cze 2026, 09:21
- Termin składania ofert
- 08 lip 2026, 09:00
Pokaż surowe dane (JSON)
{
"cpvCode": "32424000-1 (Infrastruktura sieciowa),32413100-2 (Rutery sieciowe)",
"htmlBody": "<html><head><meta charset=\"UTF-8\"><style>body {\n font-family: \"Calibri\", sans-serif;\n}\n\nspan.normal {\n font-weight: 400\n}\n\n.text-center {\n text-align: center\n}\n\n.bg-light {\n background-color: #F2F2F2\n}\n\n* {\n box-sizing: border-box\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 1.75rem\n}\n\n.h3,\nh3 {\n font-size: 11pt;\n font-weight: 700;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 11pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n}\n\n.h2,\nh2 {\n font-size: 12pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n font-weight: bold;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.p-3 {\n border: solid windowtext 1.0pt;\n background: #BFBFBF;\n padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;\n}\n\n.mb-0 {\n margin-bottom: 0 !important\n}\n\n.mb-1 {\n margin-bottom: .5rem !important\n}\n\n.mb-2 {\n margin-bottom: 1rem !important\n}\n\n.mb-3 {\n margin-bottom: 1.5rem !important\n}\n\n.mb-4 {\n margin-bottom: 2rem !important\n}\n\n.mb-5 {\n margin-bottom: 2.5rem !important\n}\n\n.mb-6 {\n margin-bottom: 3rem !important\n}\n\n.mb-7 {\n margin-bottom: 3.5rem !important\n}\n\n.mb-8 {\n margin-bottom: 4rem !important\n}\n\n.mb-9 {\n margin-bottom: 4.5rem !important\n}\n\n.mb-10 {\n margin-bottom: 5rem !important\n}\n\n.mb-auto {\n margin-bottom: auto !important\n}\n</style></head><body><header hidden><table style=\"border-bottom: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313846 z dnia 2026-06-30</td></tr></table></header><main><!-- Version 1.0.0 --><style type=\"text/css\"> .normal { color: black; } h1.title { }</style> <h1 class=\"text-center mt-5 mb-5\">Ogłoszenie o zamówieniu<br/> Dostawy<br/> Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Rozbudowa i wzmocnienie obszarów cyberbezpieczeństwa ZGKiM "Mieroszów" Sp. z o.o.” w podziale na dwie części </h1> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY</h2> <h3 class=\"mb-0\">1.1.) Rola zamawiającego</h3> <p class=\"mb-0\">Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego</p> <h3 class=\"mb-0\">1.2.) Nazwa zamawiającego: <span class=\"normal\">ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ "MIEROSZÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">REGON 021641748</span></h3><h3 class=\"mb-0\">1.5) Adres zamawiającego </h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.1.) Ulica: <span class=\"normal\">ul. Wolności 27A</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.2.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Mieroszów</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.3.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">58-350</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.4.) Województwo: <span class=\"normal\">dolnośląskie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.5.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL517 - Wałbrzyski</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">sekretariat@zgkimmieroszow.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: <span class=\"normal\">www.zgkimmieroszow.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\"> 1.6.) Rodzaj zamawiającego: <span class=\"normal\">Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych</span> </h3> <h3 class=\"mb-0\"> 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: <span class=\"normal\">Inna działalność</span> </h3> <p class=\"mb-0\"> Gospodarka komunalna, mieszkaniowa, gospodarka wodno - kanalizacyjna </p> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE</h2> <h3 class=\"mb-0\">2.1.) Ogłoszenie dotyczy: </h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienia publicznego </p> <h3 class=\"mb-0\">2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: </h3> <p class=\"mb-0\"> Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Rozbudowa i wzmocnienie obszarów cyberbezpieczeństwa ZGKiM "Mieroszów" Sp. z o.o.” w podziale na dwie części </p> <h3 class=\"mb-0\">2.4.) Identyfikator postępowania: <span class=\"normal\">ocds-148610-4f8d0708-0f01-4150-9721-9b77d108bbbd</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.5.) Numer ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026/BZP 00313846</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.6.) Wersja ogłoszenia: <span class=\"normal\">01</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.7.) Data ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026-06-30</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.15.) Nazwa projektu lub programu</h3> <p class=\"mb-0\"> Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach Krajowego Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowany ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Cyberbezpieczeństwo - Cyberbezpieczne Wodociągi. </p> <h3 class=\"mb-0\">2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną</h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy </p> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA</h2> <h3 class=\"mb-0\">3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania</h3> https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f8d0708-0f01-4150-9721-9b77d108bbbd <h3 class=\"mb-0\">3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: <span class=\"normal\">https://ezamowienia.gov.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: <span class=\"normal\">Zgodnie z zapisami SWZ</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: <span class=\"normal\">Nie dotyczy</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: </h3> <p class=\"mb-0\">polski</p> <h3 class=\"mb-0\">3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): <span class=\"normal\">Zgodnie z zapisami SWZ</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA</h2><h3 class=\"mb-0\">4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.2.) Numer referencyjny: <span class=\"normal\">1/P/2026</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.3.) Rodzaj zamówienia: <span class=\"normal\">Dostawy</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.9.) Liczba części: <span class=\"normal\">2</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3><h3 class=\"mb-0\">4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:</h3> <h3 class=\"p-2 mt-4 bg-light\">Część 1</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3> <p class=\"mb-0\"> Część 1: Dostawa zarządzalnych urządzeń sieciowych oraz infrastruktury serwerowo-dyskowego systemu bezpieczeństwa <br/><br/>Zarządzalny kontroler sieci – 1 szt. <br/><br/>Zarządzalny switch z funkcją routera brzegowego – 6 szt. <br/><br/>Zarządzalny AP w standardzie WPA3-Ent – 10 szt. <br/><br/>Zarządzalny switch z obsługą PoE – 4 szt. <br/><br/>Zarządzalny switch – 1 szt. <br/><br/>Serwer typu NAS (Network Attached Storage) – 3 szt. <br/><br/>Dyski twarde do macierzy dyskowej (min. 10TB każdy) – 20 szt. <br/><br/>Zasilacz awaryjny typu RACK (UPS) – 7 szt. <br/><br/>Szafa RACK stojąca z kółkami – 6 szt. <br/><br/>Serwer aplikacyjny do obsługi rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa – 1 szt. <br/><br/>Oprogramowanie monitorująca infrastrukturę IT oraz podłączone urządzenia- 1 szt. <br/><br/>System serwerowy – 1 szt. <br/><br/>Licencje dostępowe – 1 komplet (minimum 20 szt. licencji dostępowych w komplecie) </p> <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">32424000-1 - Infrastruktura sieciowa</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">30 dni</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert: </h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\">Procentowo</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Wyłącznie kryterium ceny </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">100</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"p-2 mt-4 bg-light\">Część 2</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3> <p class=\"mb-0\"> Część 2: Przemysłowe urządzenia sieciowe klasy OT oraz mobilne źródło zasilania awaryjnego <br/><br/>Router przemysłowy z firewallem na szynę DIN (OT) – 6 szt. <br/><br/>Router komórkowy LTE-Advanced Cat.6 – 5 szt. <br/><br/>Przemysłowy switch zarządzalny na szynę DIN – 5 szt. <br/><br/>Agregat prądotwórczy min. 10kW typu dual z silnikiem spalinowym – 4 szt. </p> <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">32424000-1 - Infrastruktura sieciowa</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: </h3> <p class=\"mb-0\">32413100-2 - Rutery sieciowe</p> <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">30 dni</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert: </h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\">Procentowo</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Wyłącznie kryterium ceny </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">100</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW</h2> <h3 class=\"mb-0\">5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: </h3> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 1</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 4</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 8</p> <h3 class=\"mb-0\">5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych: </h3> Zamawiający wymaga przedmiotowych środków dowodowych zgodnie wykazem wskazanym w SWZ <h3 class=\"mb-0\">5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty: </h3> Zamawiający dopuszcza uzupełnienie wszystkich przedmiotowych środków dowodowych. <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA</h2> <h3 class=\"mb-0\">6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.4.) Zamawiający wymaga wadium: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY</h2> <h3 class=\"mb-0\">7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: </h3> Zgodnie z zapisami SWZ <h3 class=\"mb-0\">7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VIII – PROCEDURA</h2> <h3 class=\"mb-0\">8.1.) Termin składania ofert: <span class=\"normal\">2026-07-08 09:00</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.2.) Miejsce składania ofert: <span class=\"normal\">https://ezamowienia.gov.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.3.) Termin otwarcia ofert: <span class=\"normal\">2026-07-08 09:15</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.4.) Termin związania ofertą: <span class=\"normal\">do 2026-08-06</span></h3></main><footer hidden><table style=\"border-top: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych</td><td style=\"text-align:right\">Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy</td></tr></table></footer></body></html>",
"objectId": "08ded678-28ff-333b-92be-eb00017446fa",
"tenderId": "ocds-148610-4f8d0708-0f01-4150-9721-9b77d108bbbd",
"bzpNumber": "2026/BZP 00313846",
"orderType": "Delivery",
"clientType": "1.1.16",
"noticeType": "ContractNotice",
"tenderType": "1.1.1",
"contractors": null,
"orderObject": "Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Rozbudowa i wzmocnienie obszarów cyberbezpieczeństwa ZGKiM \"Mieroszów\" Sp. z o.o.” w podziale na dwie części",
"noticeNumber": "2026/BZP 00313846/01",
"organizationId": "18851",
"procedureResult": null,
"publicationDate": "2026-06-30T07:21:10.5150239Z",
"organizationCity": "Mieroszów",
"organizationName": "ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ \"MIEROSZÓW\" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ",
"organizationCountry": "PL",
"organizationProvince": "PL02",
"submittingOffersDate": "2026-07-08T07:00:00Z",
"isTenderAmountBelowEU": true,
"organizationNationalId": "8862973495"
}