Zakup i dostawa aparatów do hemodializy dla Stacji Dializ Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312679 z dnia 2026-06-29 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup i dostawa aparatów do hemodializy dla Stacji Dializ Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 812046670 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Mieszka I 7 1.5.2.) Miejscowość: Świnoujście 1.5.3.) Kod pocztowy: 72-600 1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital-swinoujscie.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-swinoujscie.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup i dostawa aparatów do hemodializy dla Stacji Dializ Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e34f527c-a7ca-4eec-afa2-98427f6f536d 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312679 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334755 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334755 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, 2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, 3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0. 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, 6) szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3. 7) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z XXXIII rozdziałem SWZ. 3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z XXXIII rozdziałem SWZ. SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/1/2026 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa aparatów do hemodializy dla Stacji Dializ Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.”. zwanego dalej ”przedmiotem zamówienia”. Zakres ilościowy oraz opis minimalnych wymagań przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 4.2.6.) Główny kod CPV: 33181100-3 - Urządzenia do hemodializy 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-28 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 100 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak 5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: Art. 109 ust. 1 pkt 1 Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c Art. 109 ust. 1 pkt 3 Art. 109 ust. 1 pkt 4 Art. 109 ust. 1 pkt 5 Art. 109 ust. 1 pkt 6 Art. 109 ust. 1 pkt 7 Art. 109 ust. 1 pkt 8 Art. 109 ust. 1 pkt 9 Art. 109 ust. 1 pkt 10 5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak 5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu. 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu 2. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do całego zamówienia lub jego części, polegać na innych podmiotach, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. 3. W przypadku wątpliwości co do treści dokumentu złożonego przez Wykonawcę, Zamawiający może zwrócić się do właściwych organów, o udzielenie niezbędnych informacji dotyczących tego dokumentu. 4. W przypadku, gdy Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia, to Wykonawcy ci ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy. 5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA 6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie 6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie 6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie 6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie 6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY 7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie 7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak 7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: Zgodnie z projektem umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie SEKCJA VIII – PROCEDURA 8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 10:00 8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334755 8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 10:30 8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-08 8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy
- Numer BZP
- 2026/BZP 00312679
- Zamawiający
- Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.
- NIP zamawiającego
- 8551583467
- Kwota netto
- —
- Kwota brutto
- —
- Rodzaj zamówienia
- Dostawy
- Tryb postępowania
- —
- Województwo
- Zachodniopomorskie
- Kod NUTS
- PL32
- Miejscowość
- Świnoujście
- CPV
- 33181100-3
- Data publikacji
- 29 cze 2026, 13:00
- Termin składania ofert
- 10 lip 2026, 10:00
Pokaż surowe dane (JSON)
{
"cpvCode": "33181100-3 (Urządzenia do hemodializy)",
"htmlBody": "<html><head><meta charset=\"UTF-8\"><style>body {\n font-family: \"Calibri\", sans-serif;\n}\n\nspan.normal {\n font-weight: 400\n}\n\n.text-center {\n text-align: center\n}\n\n.bg-light {\n background-color: #F2F2F2\n}\n\n* {\n box-sizing: border-box\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 1.75rem\n}\n\n.h3,\nh3 {\n font-size: 11pt;\n font-weight: 700;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 11pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n}\n\n.h2,\nh2 {\n font-size: 12pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n font-weight: bold;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.p-3 {\n border: solid windowtext 1.0pt;\n background: #BFBFBF;\n padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;\n}\n\n.mb-0 {\n margin-bottom: 0 !important\n}\n\n.mb-1 {\n margin-bottom: .5rem !important\n}\n\n.mb-2 {\n margin-bottom: 1rem !important\n}\n\n.mb-3 {\n margin-bottom: 1.5rem !important\n}\n\n.mb-4 {\n margin-bottom: 2rem !important\n}\n\n.mb-5 {\n margin-bottom: 2.5rem !important\n}\n\n.mb-6 {\n margin-bottom: 3rem !important\n}\n\n.mb-7 {\n margin-bottom: 3.5rem !important\n}\n\n.mb-8 {\n margin-bottom: 4rem !important\n}\n\n.mb-9 {\n margin-bottom: 4.5rem !important\n}\n\n.mb-10 {\n margin-bottom: 5rem !important\n}\n\n.mb-auto {\n margin-bottom: auto !important\n}\n</style></head><body><header hidden><table style=\"border-bottom: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312679 z dnia 2026-06-29</td></tr></table></header><main><!-- Version 1.0.0 --><style type=\"text/css\"> .normal { color: black; } h1.title { }</style> <h1 class=\"text-center mt-5 mb-5\">Ogłoszenie o zamówieniu<br/> Dostawy<br/> Zakup i dostawa aparatów do hemodializy dla Stacji Dializ Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o </h1> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY</h2> <h3 class=\"mb-0\">1.1.) Rola zamawiającego</h3> <p class=\"mb-0\">Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego</p> <h3 class=\"mb-0\">1.2.) Nazwa zamawiającego: <span class=\"normal\">Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">REGON 812046670</span></h3><h3 class=\"mb-0\">1.5) Adres zamawiającego </h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.1.) Ulica: <span class=\"normal\">Mieszka I 7</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.2.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Świnoujście</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.3.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">72-600</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.4.) Województwo: <span class=\"normal\">zachodniopomorskie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.5.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL428 - Szczeciński</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">sekretariat@szpital-swinoujscie.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: <span class=\"normal\">www.szpital-swinoujscie.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\"> 1.6.) Rodzaj zamawiającego: <span class=\"normal\">Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)</span> </h3> <h3 class=\"mb-0\"> 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: <span class=\"normal\">Zdrowie</span> </h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE</h2> <h3 class=\"mb-0\">2.1.) Ogłoszenie dotyczy: </h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienia publicznego </p> <h3 class=\"mb-0\">2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: </h3> <p class=\"mb-0\"> Zakup i dostawa aparatów do hemodializy dla Stacji Dializ Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o </p> <h3 class=\"mb-0\">2.4.) Identyfikator postępowania: <span class=\"normal\">ocds-148610-e34f527c-a7ca-4eec-afa2-98427f6f536d</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.5.) Numer ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026/BZP 00312679</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.6.) Wersja ogłoszenia: <span class=\"normal\">01</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.7.) Data ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026-06-29</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną</h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy </p> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA</h2> <h3 class=\"mb-0\">3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania</h3> https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334755 <h3 class=\"mb-0\">3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: <span class=\"normal\">https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334755</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: <span class=\"normal\">1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, <br/>2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, <br/>3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie <br/>wersja 10 0. <br/>4) włączona obsługa JavaScript, <br/>5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, <br/>6) szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3. <br/>7) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: <span class=\"normal\">Nie dotyczy</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: </h3> <p class=\"mb-0\">polski</p> <h3 class=\"mb-0\">3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): <span class=\"normal\">Zgodnie z XXXIII rozdziałem SWZ.</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): <span class=\"normal\">Zgodnie z XXXIII rozdziałem SWZ.</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA</h2><h3 class=\"mb-0\">4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.2.) Numer referencyjny: <span class=\"normal\">ZP/1/2026</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.3.) Rodzaj zamówienia: <span class=\"normal\">Dostawy</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3><h3 class=\"mb-0\">4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3> <p class=\"mb-0\"> Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa aparatów do hemodializy dla Stacji Dializ Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.”. zwanego dalej ”przedmiotem zamówienia”. Zakres ilościowy oraz opis minimalnych wymagań przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. </p> <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">33181100-3 - Urządzenia do hemodializy</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <!-- realizacja do --> <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">do 2026-09-28</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\"> Punktowo </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Wyłącznie kryterium ceny </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">100</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW</h2> <h3 class=\"mb-0\">5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: </h3> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 1</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 3</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 4</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 5</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 6</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 7</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 8</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 9</p> <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 10</p> <h3 class=\"mb-0\">5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.</h3> 1.\tO udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu <br/>2.\tWykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do całego zamówienia lub jego części, polegać na innych podmiotach, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych.<br/>3.\tW przypadku wątpliwości co do treści dokumentu złożonego przez Wykonawcę, Zamawiający może zwrócić się do właściwych organów, o udzielenie niezbędnych informacji dotyczących tego dokumentu.<br/>4.\tW przypadku, gdy Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia, to Wykonawcy ci ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy. <h3 class=\"mb-0\">5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA</h2> <h3 class=\"mb-0\">6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.4.) Zamawiający wymaga wadium: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY</h2> <h3 class=\"mb-0\">7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: </h3> Zgodnie z projektem umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. <h3 class=\"mb-0\">7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VIII – PROCEDURA</h2> <h3 class=\"mb-0\">8.1.) Termin składania ofert: <span class=\"normal\">2026-07-10 10:00</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.2.) Miejsce składania ofert: <span class=\"normal\">https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334755</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.3.) Termin otwarcia ofert: <span class=\"normal\">2026-07-10 10:30</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.4.) Termin związania ofertą: <span class=\"normal\">do 2026-08-08</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: <span class=\"normal\">Tak</span></h3></main><footer hidden><table style=\"border-top: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych</td><td style=\"text-align:right\">Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy</td></tr></table></footer></body></html>",
"objectId": "08ded5cd-adb2-5ddd-92be-eb0001d4bbb3",
"tenderId": "ocds-148610-e34f527c-a7ca-4eec-afa2-98427f6f536d",
"bzpNumber": "2026/BZP 00312679",
"orderType": "Delivery",
"clientType": "1.4",
"noticeType": "ContractNotice",
"tenderType": "1.1.2",
"contractors": null,
"orderObject": "Zakup i dostawa aparatów do hemodializy dla Stacji Dializ Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o",
"noticeNumber": "2026/BZP 00312679/01",
"organizationId": "8863",
"procedureResult": null,
"publicationDate": "2026-06-29T11:00:49.1996992Z",
"organizationCity": "Świnoujście",
"organizationName": "Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.",
"organizationCountry": "PL",
"organizationProvince": "PL32",
"submittingOffersDate": "2026-07-10T08:00:00Z",
"isTenderAmountBelowEU": true,
"organizationNationalId": "8551583467"
}