Przetargi· Polska
← Powrót do listy
OpublikowaneBZP · 2026/BZP 00312659/01

Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej

Zobacz w BZP ↗

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312659 z dnia 2026-06-29 Ogłoszenie o zamówieniu Usługi Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351375886 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Wielicka 265 1.5.2.) Miejscowość: Kraków 1.5.3.) Kod pocztowy: 30-663 1.5.4.) Województwo: małopolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@usdk.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://usd.krakow.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d797255a-b9b2-4a69-9732-3cc9b1d38027 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312659 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00149716/05/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.3.16 Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologii 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://usdk.eb2b.com.pl/ 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://usdk.eb2b.com.pl/ Szczegółowe informacje zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegółowy opis w SWZ. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Szczegółowy opis w SWZ. 3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Szczegółowy opis w SWZ. SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: DZP-271-2-75/TP/2026 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.5.) Wartość zamówienia: 601200,00 PLN 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej szczegółowo opisana w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 4.2.6.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 miesiące 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert 4.3.1.) Sposób oceny ofert: Sposób oceny ofert został określony przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 60 Kryterium 2 4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne. 4.3.5.) Nazwa kryterium: stopień naukowy 4.3.6.) Waga: 40 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie 5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak 5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu. Zdolność techniczna i zawodowa: 1) Wykonawca musi wykazać, że dysponuje minimum jedną (1) osobą posiadającą znajomość języka angielskiego medycznego na poziomie zaawansowanym (poziom C2) lub zapewni udział w wykonywanej usłudze biegłego tłumacza. 2) Wykonawca musi wykazać, że wykonał należycie, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych wykonuje, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie świadczenie usługi tożsamej z przedmiotem zamówienia wykonywanej na rzecz szpitala dziecięcego, z uwzględnieniem doświadczenia w leczeniu dietetycznym pacjentów pediatrycznych stosujących leki przeciw otyłości. 3) Wykonawca musi wykazać, że dysponuje minimum jedną (1) osobą posiadającą minimum 10 publikacji naukowych dotyczących leczenia dietetycznego pacjentów pediatrycznych. 5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak 5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Nie dotyczy. 5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz osób – załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych: Nie dotyczy. 5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie 5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów: Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - załącznik nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA 6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie 6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie 6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie 6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie 6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Wymagania szczegółowo opisane w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia. 6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY 7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie 7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak 7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: Rodzaj i zakres zamian został wskazany w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie SEKCJA VIII – PROCEDURA 8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-08 10:00 8.2.) Miejsce składania ofert: https://usdk.eb2b.com.pl/ 8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-08 10:30 8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Numer BZP
2026/BZP 00312659
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
NIP zamawiającego
6792525795
Kwota netto
Kwota brutto
Rodzaj zamówienia
Usługi
Tryb postępowania
Województwo
Małopolskie
Kod NUTS
PL12
Miejscowość
Kraków
CPV
85000000-9
Data publikacji
29 cze 2026, 12:56
Termin składania ofert
08 lip 2026, 10:00
Pokaż surowe dane (JSON)
{
  "cpvCode": "85000000-9 (Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej)",
  "htmlBody": "<html><head><meta charset=\"UTF-8\"><style>body {\n    font-family: \"Calibri\", sans-serif;\n}\n\nspan.normal {\n    font-weight: 400\n}\n\n.text-center {\n    text-align: center\n}\n\n.bg-light {\n    background-color: #F2F2F2\n}\n\n* {\n    box-sizing: border-box\n}\n\n.h1,\nh1 {\n    font-size: 1.75rem\n}\n\n.h3,\nh3 {\n    font-size: 11pt;\n    font-weight: 700;\n    margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.h1,\nh1 {\n    font-size: 11pt;\n    font-family: \"Arial\",sans-serif;\n}\n\n.h2,\nh2 {\n    font-size: 12pt;\n    font-family: \"Arial\",sans-serif;\n    font-weight: bold;\n    margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.p-3 {\n    border: solid windowtext 1.0pt;\n    background: #BFBFBF;\n    padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;\n}\n\n.mb-0 {\n    margin-bottom: 0 !important\n}\n\n.mb-1 {\n    margin-bottom: .5rem !important\n}\n\n.mb-2 {\n    margin-bottom: 1rem !important\n}\n\n.mb-3 {\n    margin-bottom: 1.5rem !important\n}\n\n.mb-4 {\n    margin-bottom: 2rem !important\n}\n\n.mb-5 {\n    margin-bottom: 2.5rem !important\n}\n\n.mb-6 {\n    margin-bottom: 3rem !important\n}\n\n.mb-7 {\n    margin-bottom: 3.5rem !important\n}\n\n.mb-8 {\n    margin-bottom: 4rem !important\n}\n\n.mb-9 {\n    margin-bottom: 4.5rem !important\n}\n\n.mb-10 {\n    margin-bottom: 5rem !important\n}\n\n.mb-auto {\n    margin-bottom: auto !important\n}\n</style></head><body><header hidden><table style=\"border-bottom: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312659 z dnia 2026-06-29</td></tr></table></header><main><!-- Version 1.0.0 --><style type=\"text/css\">    .normal {        color: black;    }    h1.title {    }</style>    <h1 class=\"text-center mt-5 mb-5\">Ogłoszenie o zamówieniu<br/>            Usługi<br/>            Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej    </h1>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY</h2>    <h3 class=\"mb-0\">1.1.) Rola zamawiającego</h3>    <p class=\"mb-0\">Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego</p>    <h3 class=\"mb-0\">1.2.) Nazwa zamawiającego: <span class=\"normal\">Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">REGON 351375886</span></h3><h3 class=\"mb-0\">1.5) Adres zamawiającego  </h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.1.) Ulica: <span class=\"normal\">Wielicka 265</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.2.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Kraków</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.3.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">30-663</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.4.) Województwo: <span class=\"normal\">małopolskie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.5.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL213 - Miasto Kraków</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">zp@usdk.pl</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: <span class=\"normal\">https://usd.krakow.pl/</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">        1.6.) Rodzaj zamawiającego: <span class=\"normal\">Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)</span>    </h3>    <h3 class=\"mb-0\">        1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego:        <span class=\"normal\">Zdrowie</span>    </h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE</h2>    <h3 class=\"mb-0\">2.1.) Ogłoszenie dotyczy: </h3>    <p class=\"mb-0\">        Zamówienia publicznego    </p>    <h3 class=\"mb-0\">2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: </h3>    <p class=\"mb-0\">        Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej    </p>    <h3 class=\"mb-0\">2.4.) Identyfikator postępowania: <span class=\"normal\">ocds-148610-d797255a-b9b2-4a69-9732-3cc9b1d38027</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.5.) Numer ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026/BZP 00312659</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.6.) Wersja ogłoszenia: <span class=\"normal\">01</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.7.) Data ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026-06-29</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.9.) Numer planu postępowań w BZP: <span class=\"normal\">2026/BZP 00149716/05/P</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: </h3>        <p class=\"mb-0\">1.3.16 Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologii</p>    <h3 class=\"mb-0\">2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną</h3>    <p class=\"mb-0\">        Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy    </p>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania</h3>    https://usdk.eb2b.com.pl/    <h3 class=\"mb-0\">3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający  będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: <span class=\"normal\">https://usdk.eb2b.com.pl/<br/>Szczegółowe informacje zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: <span class=\"normal\">Szczegółowy opis w SWZ.</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: <span class=\"normal\">Nie dotyczy</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: </h3>        <p class=\"mb-0\">polski</p>    <h3 class=\"mb-0\">3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): <span class=\"normal\">Szczegółowy opis w SWZ.</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): <span class=\"normal\">Szczegółowy opis w SWZ.</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA</h2><h3 class=\"mb-0\">4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.</h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.2.) Numer referencyjny: <span class=\"normal\">DZP-271-2-75/TP/2026</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.3.) Rodzaj zamówienia: <span class=\"normal\">Usługi</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.1.5.) Wartość zamówienia:            <span class=\"normal\">                601200,00                    PLN            </span>        </h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3><h3 class=\"mb-0\">4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:</h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3>        <p class=\"mb-0\">            Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej szczegółowo opisana w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia.        </p>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>            <!-- realizacja w dniach -->            <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">35 miesiące</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert</h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.1.) Sposób oceny ofert: <span class=\"normal\">Sposób oceny ofert został określony przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia.</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\"> Procentowo </span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe </span></h3>                    <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">60</span></h3>                    <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 2</h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3>                        inne.                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">stopień naukowy</span></h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">40</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa  aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW</h2>    <h3 class=\"mb-0\">5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.</h3>    Zdolność techniczna i zawodowa:<br/>1) Wykonawca musi wykazać, że dysponuje minimum jedną (1) osobą posiadającą znajomość języka angielskiego medycznego na poziomie zaawansowanym (poziom C2) lub zapewni udział w wykonywanej usłudze biegłego tłumacza. <br/>2) Wykonawca musi wykazać, że wykonał należycie, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych wykonuje, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie świadczenie usługi tożsamej z przedmiotem zamówienia wykonywanej na rzecz szpitala dziecięcego, z uwzględnieniem doświadczenia w leczeniu dietetycznym pacjentów pediatrycznych stosujących leki przeciw otyłości. <br/>3) Wykonawca musi wykazać, że dysponuje minimum jedną (1) osobą posiadającą minimum 10 publikacji naukowych dotyczących leczenia dietetycznego pacjentów pediatrycznych.    <h3 class=\"mb-0\">5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">                    5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: <span class=\"normal\">Nie dotyczy.</span>            </h3>            <h3 class=\"mb-0\">                    5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Wykaz osób – załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia</span>            </h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych: </h3>    Nie dotyczy.    <h3 class=\"mb-0\">5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów: </h3>    Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu  składane na podstawie  art. 125 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - załącznik nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.4.) Zamawiający wymaga wadium: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: </h3>    Wymagania szczegółowo opisane w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia.    <h3 class=\"mb-0\">6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY</h2>    <h3 class=\"mb-0\">7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: </h3>    Rodzaj i zakres zamian został wskazany w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.    <h3 class=\"mb-0\">7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VIII – PROCEDURA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">8.1.) Termin składania ofert: <span class=\"normal\">2026-07-08 10:00</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.2.) Miejsce składania ofert: <span class=\"normal\">https://usdk.eb2b.com.pl/</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.3.) Termin otwarcia ofert: <span class=\"normal\">2026-07-08 10:30</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.4.) Termin związania ofertą: <span class=\"normal\"> 30 dni </span></h3></main><footer hidden><table style=\"border-top: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych</td><td style=\"text-align:right\">Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi</td></tr></table></footer></body></html>",
  "objectId": "08ded5cd-22e5-10b5-92be-eb0001d4bb99",
  "tenderId": "ocds-148610-d797255a-b9b2-4a69-9732-3cc9b1d38027",
  "bzpNumber": "2026/BZP 00312659",
  "orderType": "Services",
  "clientType": "1.4",
  "noticeType": "ContractNotice",
  "tenderType": "1.1.1",
  "contractors": null,
  "orderObject": "Usługa konsultacji dietetycznych na rzecz Oddziału Endokrynologii i Poradni Endokrynologicznej",
  "noticeNumber": "2026/BZP 00312659/01",
  "organizationId": "52993",
  "procedureResult": null,
  "publicationDate": "2026-06-29T10:56:56.3506069Z",
  "organizationCity": "Kraków",
  "organizationName": "Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie",
  "organizationCountry": "PL",
  "organizationProvince": "PL12",
  "submittingOffersDate": "2026-07-08T08:00:00Z",
  "isTenderAmountBelowEU": true,
  "organizationNationalId": "6792525795"
}
Utworzono 29 cze 2026 · Zaktualizowano 02 lip 2026