Produkcja i emisja 2 spotów oraz 2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311979 z dnia 2026-06-29 Ogłoszenie o zamówieniu Usługi Produkcja i emisja 2 spotów oraz 2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100804793 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Dubois 118 1.5.2.) Miejscowość: Łódź 1.5.3.) Kod pocztowy: 93-465 1.5.4.) Województwo: łódzkie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wfosigw.lodz.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wfosigw.lodz.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający Samorządowa osoba prawna w rozumieniu art. 9 pkt 14 Ustawy o finansach publicznych. 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Produkcja i emisja 2 spotów oraz 2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e37eef5-af49-43cb-87b1-319e9e49fe9c 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311979 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00619311/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.3.5 Kampanie promocyjne w radio 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.15.) Nazwa projektu lub programu Zamówienie wspófinansowane w ramach projektu pn. „Projekt Doradztwa Energetycznego”, działanie „Efektywność energetyczna” priorytet „Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności” w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Dofinansowanie w wys. 100% 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://wfosigw-lodz.ezamawiajacy.pl/pn/wfosigw-lodz/demand/300860/notice/public/details 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://wfosigw-lodz.ezamawiajacy.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1.Postępowanie prowadzone jest w języku polskim na elektronicznej Platformie Zakupowej pod adresem: https://wfosigw-lodz.ezamawiajacy.pl (dalej jako: „PlatformaZakupowa”). Korzystanie z Platformy Zakupowej Zamawiającego jest bezpłatne. 2. Dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej , dopuszczalne formaty przesyłanych danych , informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych oraz inne szczegółowe informacje w zakresie wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej zostały określone w SWZ - w szczególności w rozdz. XIV SWZ. 3.Korespondencja z Wykonawcą odbywać się będzie za pośrednictwem Platformy Zakupowej, na której prowadzone jest przedmiotowe postępowanie. 4. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma zakupowa Nazwa Jednostki tel. +48 22 257 22 23 (infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00) e-mail: oneplace@marketplanet.p 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: DE/U/TP/132/25 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Spoty radiowe Rozdział I. Informacje ogólne 1. Przedmiotem zamówienia jest produkcja: 1.1. 2 spotów radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach kampanii Czy wiesz czym oddychasz? 1.1.1. Pierwszy spot: „Smog – przyczyny i skutki” 1.1.2. Drugi spot: „Działania na rzecz poprawy jakości powietrza” 2. Wykonawca wykona: spoty radiowe w ramach trzech etapów: 2.1. W ramach Etapu 1: opracowanie koncepcji kreatywnej, w tym przygotowanie linii kreacji, przygotowanie scenariuszy spotów wraz z tekstem, zapewnienie lektora oraz innych materiałów dźwiękowych dla 2 spotów radiowych. Termin realizacji: do 30 dni kalendarzowych od podpisania umowy. 2.2. W ramach Etapu 2: wyprodukowanie 2 spotów radiowych w profesjonalnym studiu dźwiękowym wraz z montażem i postprodukcją. Termin realizacji: do 15 dni kalendarzowych od zakończenia realizacji etapu 1 zamówienia. 2.3. W ramach Etapu 3: wyemitowanie spotów na antenie radia obejmującym zasięgiem co najmniej 5 gmin z województwa łódzkiego. 3. Termin realizacji zamówienia: Każdy ze spotów będzie emitowany raz dziennie od 1 września do 31 października 2026 r. Audycje radiowe Rozdział III. Informacje ogólne 1. Przedmiotem zamówienia jest produkcja: 1.1. 2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Czy wiesz czym oddychasz? 1.1.1. Pierwsza audycja „Zjawisko smogu – źródła i oddziaływanie na zdrowie” 1.1.2. Druga audycja „Działania indywidualne na rzecz poprawy jakości powietrza” 2. Wykonawca wykona każdą audycję radiową w ramach trzech etapów 2.1. W ramach Etapu 1: opracowanie koncepcji kreatywnej, w tym przygotowanie linii kreacji, przygotowanie scenariuszy audycji wraz z tekstem, zapewnienie lektora oraz innych materiałów dźwiękowych. Termin realizacji: do 30 dni kalendarzowych od zakończenia realizacji etapu 1 zamówienia 2.2. W ramach Etapu 2: wyprodukuje audycję radiową wraz z montażem i postprodukcją. Termin realizacji: do 15 dni kalendarzowych od zakończenia realizacji etapu 1 zamówienia. 2.3. W ramach Etapu 3: Wyemituje audycje (każda z 2 powtórkami) na antenie radia obejmującym zasięgiem co najmniej 5 gmin z województwa łódzkiego) po zakończeniu etapu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki jego realizacji określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ oraz w załączniku nr 1 do umowy. 4.2.6.) Główny kod CPV: 92210000-6 - Usługi radiowe 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-31 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 60 Kryterium 2 4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne. 4.3.5.) Nazwa kryterium: ilość powtórek audycji radiowych 4.3.6.) Waga: 40 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie 5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak 5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca uprawniony jest do nadawania programów radiowych drogą naziemną. W związku z powyższym Wykonawca winien posiadać aktualną – ważną koncesję na rozpowszechnianie programów radiowych udzieloną przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji na podstawie ustawy o radiofonii i telewizji (Dz. U. z 2022 poz. 1722 ze zm.). Powyższe nie dotyczy nadawców publicznych w rozumieniu ww. ustawy. 5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA 6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie 6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie 6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie 6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie 6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY 7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie 7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak 7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: Szczegółowe warunki dotyczące zmiany umowy znajdują się w SWZ w szczególności w projektowanych postanowieniach umowy - Załącznik nr 3 do SWZ 7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie SEKCJA VIII – PROCEDURA 8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-08 10:00 8.2.) Miejsce składania ofert: https://wfosigw-lodz.ezamawiajacy.pl 8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-08 10:30 8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-06 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi
- Numer BZP
- 2026/BZP 00311979
- Zamawiający
- Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
- NIP zamawiającego
- 7272755012
- Kwota netto
- —
- Kwota brutto
- —
- Rodzaj zamówienia
- Usługi
- Tryb postępowania
- —
- Województwo
- Łódzkie
- Kod NUTS
- PL10
- Miejscowość
- Łódź
- CPV
- 92210000-6
- Data publikacji
- 29 cze 2026, 10:14
- Termin składania ofert
- 08 lip 2026, 10:00
Pokaż surowe dane (JSON)
{
"cpvCode": "92210000-6 (Usługi radiowe)",
"htmlBody": "<html><head><meta charset=\"UTF-8\"><style>body {\n font-family: \"Calibri\", sans-serif;\n}\n\nspan.normal {\n font-weight: 400\n}\n\n.text-center {\n text-align: center\n}\n\n.bg-light {\n background-color: #F2F2F2\n}\n\n* {\n box-sizing: border-box\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 1.75rem\n}\n\n.h3,\nh3 {\n font-size: 11pt;\n font-weight: 700;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 11pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n}\n\n.h2,\nh2 {\n font-size: 12pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n font-weight: bold;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.p-3 {\n border: solid windowtext 1.0pt;\n background: #BFBFBF;\n padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;\n}\n\n.mb-0 {\n margin-bottom: 0 !important\n}\n\n.mb-1 {\n margin-bottom: .5rem !important\n}\n\n.mb-2 {\n margin-bottom: 1rem !important\n}\n\n.mb-3 {\n margin-bottom: 1.5rem !important\n}\n\n.mb-4 {\n margin-bottom: 2rem !important\n}\n\n.mb-5 {\n margin-bottom: 2.5rem !important\n}\n\n.mb-6 {\n margin-bottom: 3rem !important\n}\n\n.mb-7 {\n margin-bottom: 3.5rem !important\n}\n\n.mb-8 {\n margin-bottom: 4rem !important\n}\n\n.mb-9 {\n margin-bottom: 4.5rem !important\n}\n\n.mb-10 {\n margin-bottom: 5rem !important\n}\n\n.mb-auto {\n margin-bottom: auto !important\n}\n</style></head><body><header hidden><table style=\"border-bottom: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311979 z dnia 2026-06-29</td></tr></table></header><main><!-- Version 1.0.0 --><style type=\"text/css\"> .normal { color: black; } h1.title { }</style> <h1 class=\"text-center mt-5 mb-5\">Ogłoszenie o zamówieniu<br/> Usługi<br/> Produkcja i emisja 2 spotów oraz 2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego </h1> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY</h2> <h3 class=\"mb-0\">1.1.) Rola zamawiającego</h3> <p class=\"mb-0\">Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego</p> <h3 class=\"mb-0\">1.2.) Nazwa zamawiającego: <span class=\"normal\">Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">REGON 100804793</span></h3><h3 class=\"mb-0\">1.5) Adres zamawiającego </h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.1.) Ulica: <span class=\"normal\">Dubois 118</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.2.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Łódź</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.3.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">93-465</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.4.) Województwo: <span class=\"normal\">łódzkie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.5.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL711 - Miasto Łódź</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">zamowienia@wfosigw.lodz.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: <span class=\"normal\">www.wfosigw.lodz.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\"> 1.6.) Rodzaj zamawiającego: <span class=\"normal\">Zamawiający publiczny - inny zamawiający</span> </h3> <p class=\"mb-0\"> Samorządowa osoba prawna w rozumieniu art. 9 pkt 14 Ustawy o finansach publicznych. </p> <h3 class=\"mb-0\"> 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: <span class=\"normal\">Środowisko</span> </h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE</h2> <h3 class=\"mb-0\">2.1.) Ogłoszenie dotyczy: </h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienia publicznego </p> <h3 class=\"mb-0\">2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: </h3> <p class=\"mb-0\"> Produkcja i emisja 2 spotów oraz 2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego </p> <h3 class=\"mb-0\">2.4.) Identyfikator postępowania: <span class=\"normal\">ocds-148610-7e37eef5-af49-43cb-87b1-319e9e49fe9c</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.5.) Numer ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026/BZP 00311979</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.6.) Wersja ogłoszenia: <span class=\"normal\">01</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.7.) Data ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026-06-29</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.9.) Numer planu postępowań w BZP: <span class=\"normal\">2025/BZP 00619311/01/P</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: </h3> <p class=\"mb-0\">1.3.5 Kampanie promocyjne w radio</p> <h3 class=\"mb-0\">2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.15.) Nazwa projektu lub programu</h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienie wspófinansowane w ramach projektu pn. „Projekt Doradztwa Energetycznego”, działanie „Efektywność energetyczna” priorytet „Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności” w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Dofinansowanie w wys. 100% </p> <h3 class=\"mb-0\">2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną</h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy </p> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA</h2> <h3 class=\"mb-0\">3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania</h3> https://wfosigw-lodz.ezamawiajacy.pl/pn/wfosigw-lodz/demand/300860/notice/public/details <h3 class=\"mb-0\">3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: <span class=\"normal\">https://wfosigw-lodz.ezamawiajacy.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: <span class=\"normal\">1.Postępowanie prowadzone jest w<br/>języku polskim na elektronicznej Platformie Zakupowej pod adresem: https://wfosigw-lodz.ezamawiajacy.pl (dalej jako:<br/>„PlatformaZakupowa”). Korzystanie z Platformy Zakupowej Zamawiającego jest bezpłatne.<br/>2. Dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające<br/>pracę na Platformie Zakupowej , dopuszczalne formaty przesyłanych danych , informacje na temat kodowania i czasu odbioru<br/>danych oraz inne szczegółowe informacje w zakresie wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej<br/>zostały określone w SWZ - w szczególności w rozdz. XIV SWZ.<br/>3.Korespondencja z Wykonawcą odbywać się będzie za pośrednictwem Platformy Zakupowej, na której prowadzone jest<br/>przedmiotowe postępowanie.<br/>4. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca<br/>winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma zakupowa Nazwa Jednostki tel. +48 22 257 22 23<br/>(infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00) e-mail: oneplace@marketplanet.p</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: <span class=\"normal\">Nie dotyczy</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: </h3> <p class=\"mb-0\">polski</p> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA</h2><h3 class=\"mb-0\">4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.2.) Numer referencyjny: <span class=\"normal\">DE/U/TP/132/25</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.3.) Rodzaj zamówienia: <span class=\"normal\">Usługi</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3><h3 class=\"mb-0\">4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3> <p class=\"mb-0\"> Spoty radiowe<br/>Rozdział I. Informacje ogólne <br/>1.\tPrzedmiotem zamówienia jest produkcja:<br/>1.1.\t2 spotów radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach kampanii Czy wiesz czym oddychasz?<br/>1.1.1.\tPierwszy spot: „Smog – przyczyny i skutki”<br/>1.1.2.\tDrugi spot: „Działania na rzecz poprawy jakości powietrza”<br/><br/>2.\tWykonawca wykona: spoty radiowe w ramach trzech etapów: <br/>2.1.\tW ramach Etapu 1: <br/>opracowanie koncepcji kreatywnej, w tym przygotowanie linii kreacji, przygotowanie scenariuszy spotów wraz z tekstem, zapewnienie lektora oraz innych materiałów dźwiękowych dla 2 spotów radiowych.<br/>Termin realizacji: do 30 dni kalendarzowych od podpisania umowy. <br/>2.2.\tW ramach Etapu 2: <br/>wyprodukowanie 2 spotów radiowych w profesjonalnym studiu dźwiękowym wraz z montażem i postprodukcją.<br/>Termin realizacji: do 15 dni kalendarzowych od zakończenia realizacji etapu 1 zamówienia. <br/><br/>2.3.\tW ramach Etapu 3: <br/>wyemitowanie spotów na antenie radia obejmującym zasięgiem co najmniej 5 gmin z województwa łódzkiego. <br/>3.\tTermin realizacji zamówienia: Każdy ze spotów będzie emitowany raz dziennie od 1 września do 31 października 2026 r.<br/>Audycje radiowe<br/>Rozdział III. Informacje ogólne <br/>1.\tPrzedmiotem zamówienia jest produkcja:<br/>1.1.\t2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Czy wiesz czym oddychasz? <br/>1.1.1.\tPierwsza audycja „Zjawisko smogu – źródła i oddziaływanie na zdrowie”<br/>1.1.2.\tDruga audycja „Działania indywidualne na rzecz poprawy jakości powietrza” <br/><br/>2.\tWykonawca wykona każdą audycję radiową w ramach trzech etapów<br/><br/>2.1.\tW ramach Etapu 1: <br/>opracowanie koncepcji kreatywnej, w tym przygotowanie linii kreacji, przygotowanie scenariuszy audycji wraz z tekstem, zapewnienie lektora oraz innych materiałów dźwiękowych.<br/>Termin realizacji: do 30 dni kalendarzowych od zakończenia realizacji etapu 1 zamówienia<br/>2.2.\tW ramach Etapu 2: <br/>wyprodukuje audycję radiową wraz z montażem i postprodukcją.<br/>Termin realizacji: do 15 dni kalendarzowych od zakończenia realizacji etapu 1 zamówienia.<br/><br/>2.3.\tW ramach Etapu 3: <br/>Wyemituje audycje (każda z 2 powtórkami) na antenie radia obejmującym zasięgiem co najmniej 5 gmin z województwa łódzkiego) po zakończeniu etapu 2. <br/>Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki jego realizacji określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ oraz w załączniku nr 1 do umowy. </p> <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">92210000-6 - Usługi radiowe</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <!-- realizacja do --> <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">do 2026-10-31</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\"> Procentowo </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">60</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 2</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3> inne. <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">ilość powtórek audycji radiowych</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">40</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW</h2> <h3 class=\"mb-0\">5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.</h3> O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:<br/>Wykonawca uprawniony jest do nadawania programów radiowych drogą naziemną. <br/>W związku z powyższym Wykonawca winien posiadać aktualną – ważną koncesję na rozpowszechnianie programów radiowych udzieloną przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji na podstawie ustawy o radiofonii i telewizji (Dz. U. z 2022 poz. 1722 ze zm.).<br/>Powyższe nie dotyczy nadawców publicznych w rozumieniu ww. ustawy. <h3 class=\"mb-0\">5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA</h2> <h3 class=\"mb-0\">6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.4.) Zamawiający wymaga wadium: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY</h2> <h3 class=\"mb-0\">7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: </h3> Szczegółowe warunki dotyczące zmiany umowy znajdują się w SWZ w szczególności w projektowanych postanowieniach<br/>umowy - Załącznik nr 3 do SWZ <h3 class=\"mb-0\">7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VIII – PROCEDURA</h2> <h3 class=\"mb-0\">8.1.) Termin składania ofert: <span class=\"normal\">2026-07-08 10:00</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.2.) Miejsce składania ofert: <span class=\"normal\">https://wfosigw-lodz.ezamawiajacy.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.3.) Termin otwarcia ofert: <span class=\"normal\">2026-07-08 10:30</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.4.) Termin związania ofertą: <span class=\"normal\">do 2026-08-06</span></h3></main><footer hidden><table style=\"border-top: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych</td><td style=\"text-align:right\">Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi</td></tr></table></footer></body></html>",
"objectId": "08ded5b6-716a-9f78-92be-eb0001d4b7de",
"tenderId": "ocds-148610-7e37eef5-af49-43cb-87b1-319e9e49fe9c",
"bzpNumber": "2026/BZP 00311979",
"orderType": "Services",
"clientType": "1.5",
"noticeType": "ContractNotice",
"tenderType": "1.1.1",
"contractors": null,
"orderObject": "Produkcja i emisja 2 spotów oraz 2 audycji radiowych o charakterze informacyjno-edukacyjnym w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego",
"noticeNumber": "2026/BZP 00311979/01",
"organizationId": "22019",
"procedureResult": null,
"publicationDate": "2026-06-29T08:14:29.6627635Z",
"organizationCity": "Łódź",
"organizationName": "Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi",
"organizationCountry": "PL",
"organizationProvince": "PL10",
"submittingOffersDate": "2026-07-08T08:00:00Z",
"isTenderAmountBelowEU": true,
"organizationNationalId": "7272755012"
}