"ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 19 12 08 (TEKSTYLIA) W ILOŚCI 300 Mg"
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310397 z dnia 2026-06-26 Ogłoszenie o zamówieniu Usługi "ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 19 12 08 (TEKSTYLIA) W ILOŚCI 300 Mg" SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: JESTEŚMY EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 543004894 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 35 1.5.2.) Miejscowość: Błażowa 1.5.3.) Kod pocztowy: 36-030 1.5.4.) Województwo: podkarpackie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski 1.5.7.) Numer telefonu: 17 230 01 160 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@jestesmyeko.com.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jestesmyeko.com.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający Spółka prawa handlowego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: "ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 19 12 08 (TEKSTYLIA) W ILOŚCI 300 Mg" 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f11a576a-0435-4dde-af38-b3be165b9aa9 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310397 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00085182/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 2.3.1 Zagospodarowanie odpadów 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f11a576a-0435-4dde-af38-b3be165b9aa9 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/ 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne opisane zostały w regulaminie i instrukcjach korzystania z platformy dostępnych pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/ 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Administratorem danych osobowych jest Jesteśmy EKO Sp. z o.o., ul. 3 Maja 35, 36-030 Błażowa. 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Iwo Kościelniak, e-mail: i.koscielniak@simplelegal.pl. 3. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego (znak sprawy: JE/BZP/05/2026) oraz jego realizacją. 4. Odbiorcami danych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania na podstawie art. 18 i art. 74 Pzp. 5. Dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata – przez cały czas trwania umowy. 6. Obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach Pzp; konsekwencje niepodania danych wynikają z Pzp. 7. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych (art. 15 RODO), sprostowania (art. 16 RODO – z zastrzeżeniem art. 19 ust. 2 i art. 76 Pzp), ograniczenia przetwarzania (art. 18 RODO – z zastrzeżeniem art. 18 ust. 2 RODO oraz art. 19 ust. 3 Pzp) oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 8. Nie przysługuje prawo do usunięcia danych (art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO), prawo do przenoszenia danych (art. 20 RODO) ani prawo sprzeciwu (art. 21 RODO). 9. W odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany (art. 22 RODO). SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: JE/BZP/05/2026 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze (wraz z transportem) oraz zagospodarowaniu odpadów o kodzie 19 12 08 – tekstylia (odpady powstające w wyniku mechanicznej obróbki odpadów, inne niż wymienione w 19 12 11), o szacunkowej masie 300 Mg. 4.2.6.) Główny kod CPV: 90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów 4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: 90512000-9 - Usługi transportu odpadów 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 60,00 Kryterium 2 4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne. 4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas odbioru odpadów od zgłoszenia 4.3.6.) Waga: 40,00 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie 5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak 5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu (Rozdział V) oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu określone poniżej. 2. Warunki udziału w postępowaniu dotyczą: a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie; b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej – Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada: • aktualne zezwolenie/decyzję właściwego organu na przetwarzanie odpadów (odzysk lub unieszkodliwianie), wydane na podstawie art. 41 ustawy o odpadach, obejmujące odpady o kodzie 19 12 08 w ilości co najmniej równej maksymalnej wielkości przedmiotu zamówienia (300 Mg); • wpis do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (BDO), prowadzonego przez Marszałka Województwa (art. 49 ust. 1 ustawy o odpadach), w zakresie transportu odpadów oraz przetwarzania odpadów; (w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie warunek uznaje się za spełniony, gdy posiada go co najmniej jeden z Wykonawców, który będzie realizował tę część zamówienia, z którą wiąże się obowiązek posiadania uprawnień); c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej – Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie; d) zdolności technicznej lub zawodowej – Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie) zagospodarował odpady o kodzie 19 12 08 lub odpady z podgrupy 19 12 o zbliżonym charakterze w łącznej ilości co najmniej 300 Mg – na potwierdzenie składa oświadczenie wg Załącznika nr 4 do SWZ. 5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak 5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA 6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie 6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie 6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak 6.4.1) Informacje dotyczące wadium: Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 4 000,00 zł (słownie: cztery tysiące dziewięćset pięćdziesiąt złotych 00/100). Kwota wadium nie przekracza ustawowego limitu 1,5% wartości zamówienia (art. 281 ust. 2 pkt 10 Pzp). 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 Pzp. 3. Wadium może być wniesione, według wyboru Wykonawcy, w jednej lub kilku formach: w pieniądzu; w gwarancjach bankowych; w gwarancjach ubezpieczeniowych; w poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 4. Wadium w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: BS Błażowa nr 95 9158 0001 2001 0012 7026 0001, z dopiskiem: „Wadium – JE/BZP/05/2026”. Za skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu uznaje się uznanie rachunku Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. 6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie 6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY 7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie 7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak 7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: Wybrany Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia umowy na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie SEKCJA VIII – PROCEDURA 8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-08 09:00 8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/ 8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-08 09:10 8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi
- Numer BZP
- 2026/BZP 00310397
- Zamawiający
- JESTEŚMY EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- NIP zamawiającego
- 8133941208
- Kwota netto
- —
- Kwota brutto
- —
- Rodzaj zamówienia
- Usługi
- Tryb postępowania
- —
- Województwo
- Podkarpackie
- Kod NUTS
- PL18
- Miejscowość
- Błażowa
- CPV
- 90510000-590512000-9
- Data publikacji
- 26 cze 2026, 11:42
- Termin składania ofert
- 08 lip 2026, 09:00
Pokaż surowe dane (JSON)
{
"cpvCode": "90510000-5 (Usuwanie i obróbka odpadów),90512000-9 (Usługi transportu odpadów)",
"htmlBody": "<html><head><meta charset=\"UTF-8\"><style>body {\n font-family: \"Calibri\", sans-serif;\n}\n\nspan.normal {\n font-weight: 400\n}\n\n.text-center {\n text-align: center\n}\n\n.bg-light {\n background-color: #F2F2F2\n}\n\n* {\n box-sizing: border-box\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 1.75rem\n}\n\n.h3,\nh3 {\n font-size: 11pt;\n font-weight: 700;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 11pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n}\n\n.h2,\nh2 {\n font-size: 12pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n font-weight: bold;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.p-3 {\n border: solid windowtext 1.0pt;\n background: #BFBFBF;\n padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;\n}\n\n.mb-0 {\n margin-bottom: 0 !important\n}\n\n.mb-1 {\n margin-bottom: .5rem !important\n}\n\n.mb-2 {\n margin-bottom: 1rem !important\n}\n\n.mb-3 {\n margin-bottom: 1.5rem !important\n}\n\n.mb-4 {\n margin-bottom: 2rem !important\n}\n\n.mb-5 {\n margin-bottom: 2.5rem !important\n}\n\n.mb-6 {\n margin-bottom: 3rem !important\n}\n\n.mb-7 {\n margin-bottom: 3.5rem !important\n}\n\n.mb-8 {\n margin-bottom: 4rem !important\n}\n\n.mb-9 {\n margin-bottom: 4.5rem !important\n}\n\n.mb-10 {\n margin-bottom: 5rem !important\n}\n\n.mb-auto {\n margin-bottom: auto !important\n}\n</style></head><body><header hidden><table style=\"border-bottom: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310397 z dnia 2026-06-26</td></tr></table></header><main><!-- Version 1.0.0 --><style type=\"text/css\"> .normal { color: black; } h1.title { }</style> <h1 class=\"text-center mt-5 mb-5\">Ogłoszenie o zamówieniu<br/> Usługi<br/> "ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 19 12 08 (TEKSTYLIA) W ILOŚCI 300 Mg" </h1> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY</h2> <h3 class=\"mb-0\">1.1.) Rola zamawiającego</h3> <p class=\"mb-0\">Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego</p> <h3 class=\"mb-0\">1.2.) Nazwa zamawiającego: <span class=\"normal\">JESTEŚMY EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">REGON 543004894</span></h3><h3 class=\"mb-0\">1.5) Adres zamawiającego </h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.1.) Ulica: <span class=\"normal\">ul. 3 Maja 35</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.2.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Błażowa</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.3.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">36-030</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.4.) Województwo: <span class=\"normal\">podkarpackie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.5.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL823 - Rzeszowski</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.7.) Numer telefonu: <span class=\"normal\">17 230 01 160</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">biuro@jestesmyeko.com.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: <span class=\"normal\">www.jestesmyeko.com.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\"> 1.6.) Rodzaj zamawiającego: <span class=\"normal\">Zamawiający publiczny - inny zamawiający</span> </h3> <p class=\"mb-0\"> Spółka prawa handlowego </p> <h3 class=\"mb-0\"> 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: <span class=\"normal\">Środowisko</span> </h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE</h2> <h3 class=\"mb-0\">2.1.) Ogłoszenie dotyczy: </h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienia publicznego </p> <h3 class=\"mb-0\">2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: </h3> <p class=\"mb-0\"> "ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 19 12 08 (TEKSTYLIA) W ILOŚCI 300 Mg" </p> <h3 class=\"mb-0\">2.4.) Identyfikator postępowania: <span class=\"normal\">ocds-148610-f11a576a-0435-4dde-af38-b3be165b9aa9</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.5.) Numer ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026/BZP 00310397</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.6.) Wersja ogłoszenia: <span class=\"normal\">01</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.7.) Data ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026-06-26</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.9.) Numer planu postępowań w BZP: <span class=\"normal\">2026/BZP 00085182/01/P</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: </h3> <p class=\"mb-0\">2.3.1 Zagospodarowanie odpadów</p> <h3 class=\"mb-0\">2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną</h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy </p> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA</h2> <h3 class=\"mb-0\">3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania</h3> https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f11a576a-0435-4dde-af38-b3be165b9aa9 <h3 class=\"mb-0\">3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: <span class=\"normal\">https://ezamowienia.gov.pl/</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: <span class=\"normal\">Wymagania techniczne i organizacyjne<br/>opisane zostały w regulaminie i instrukcjach korzystania z platformy dostępnych pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: <span class=\"normal\">Nie dotyczy</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: </h3> <p class=\"mb-0\">polski</p> <h3 class=\"mb-0\">3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): <span class=\"normal\">1.\tAdministratorem danych osobowych jest Jesteśmy EKO Sp. z o.o., ul. 3 Maja 35, 36-030 Błażowa.<br/>2.\tInspektorem Ochrony Danych jest Pan Iwo Kościelniak, e-mail: i.koscielniak@simplelegal.pl.<br/>3.\tDane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego (znak sprawy: JE/BZP/05/2026) oraz jego realizacją.<br/>4.\tOdbiorcami danych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania na podstawie art. 18 i art. 74 Pzp.<br/>5.\tDane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata – przez cały czas trwania umowy.<br/>6.\tObowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach Pzp; konsekwencje niepodania danych wynikają z Pzp.<br/>7.\tOsobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych (art. 15 RODO), sprostowania (art. 16 RODO – z zastrzeżeniem art. 19 ust. 2 i art. 76 Pzp), ograniczenia przetwarzania (art. 18 RODO – z zastrzeżeniem art. 18 ust. 2 RODO oraz art. 19 ust. 3 Pzp) oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.<br/>8.\tNie przysługuje prawo do usunięcia danych (art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO), prawo do przenoszenia danych (art. 20 RODO) ani prawo sprzeciwu (art. 21 RODO).<br/>9.\tW odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany (art. 22 RODO).</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA</h2><h3 class=\"mb-0\">4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.2.) Numer referencyjny: <span class=\"normal\">JE/BZP/05/2026</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.3.) Rodzaj zamówienia: <span class=\"normal\">Usługi</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3><h3 class=\"mb-0\">4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3> <p class=\"mb-0\"> Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze (wraz z transportem) oraz zagospodarowaniu odpadów o kodzie 19 12 08 – tekstylia (odpady powstające w wyniku mechanicznej obróbki odpadów, inne niż wymienione w 19 12 11), o szacunkowej masie 300 Mg. </p> <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: </h3> <p class=\"mb-0\">90512000-9 - Usługi transportu odpadów</p> <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <!-- realizacja do --> <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">do 2026-12-31</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\"> Procentowo </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">60,00</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 2</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3> inne. <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Czas odbioru odpadów od zgłoszenia</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">40,00</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW</h2> <h3 class=\"mb-0\">5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.</h3> O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu (Rozdział V) oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu określone poniżej.<br/>2.\tWarunki udziału w postępowaniu dotyczą:<br/>a)\tzdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie;<br/>b)\tuprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej – Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada:<br/> • aktualne zezwolenie/decyzję właściwego organu na przetwarzanie odpadów (odzysk lub unieszkodliwianie), wydane na podstawie art. 41 ustawy o odpadach, obejmujące odpady o kodzie 19 12 08 w ilości co najmniej równej maksymalnej wielkości przedmiotu zamówienia (300 Mg);<br/> • wpis do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (BDO), prowadzonego przez Marszałka Województwa (art. 49 ust. 1 ustawy o odpadach), w zakresie transportu odpadów oraz przetwarzania odpadów;<br/>(w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie warunek uznaje się za spełniony, gdy posiada go co najmniej jeden z Wykonawców, który będzie realizował tę część zamówienia, z którą wiąże się obowiązek posiadania uprawnień);<br/>c)\tsytuacji ekonomicznej lub finansowej – Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie;<br/>d)\tzdolności technicznej lub zawodowej – Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie) zagospodarował odpady o kodzie 19 12 08 lub odpady z podgrupy 19 12 o zbliżonym charakterze w łącznej ilości co najmniej 300 Mg – na potwierdzenie składa oświadczenie wg Załącznika nr 4 do SWZ. <h3 class=\"mb-0\">5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA</h2> <h3 class=\"mb-0\">6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.4.) Zamawiający wymaga wadium: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.4.1) Informacje dotyczące wadium: </h3> Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 4 000,00 zł (słownie: cztery tysiące dziewięćset pięćdziesiąt złotych 00/100). Kwota wadium nie przekracza ustawowego limitu 1,5% wartości zamówienia (art. 281 ust. 2 pkt 10 Pzp).<br/>2.\tWadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 Pzp.<br/>3.\tWadium może być wniesione, według wyboru Wykonawcy, w jednej lub kilku formach: w pieniądzu; w gwarancjach bankowych; w gwarancjach ubezpieczeniowych; w poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.<br/>4.\tWadium w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: BS Błażowa nr 95 9158 0001 2001 0012 7026 0001, z dopiskiem: „Wadium – JE/BZP/05/2026”. Za skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu uznaje się uznanie rachunku Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. <h3 class=\"mb-0\">6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY</h2> <h3 class=\"mb-0\">7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: </h3> Wybrany Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia umowy na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. <h3 class=\"mb-0\">7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VIII – PROCEDURA</h2> <h3 class=\"mb-0\">8.1.) Termin składania ofert: <span class=\"normal\">2026-07-08 09:00</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.2.) Miejsce składania ofert: <span class=\"normal\">https://ezamowienia.gov.pl/</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.3.) Termin otwarcia ofert: <span class=\"normal\">2026-07-08 09:10</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.4.) Termin związania ofertą: <span class=\"normal\">do 2026-08-07</span></h3></main><footer hidden><table style=\"border-top: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych</td><td style=\"text-align:right\">Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi</td></tr></table></footer></body></html>",
"objectId": "08ded367-434c-26d1-92be-eb0001c24ec5",
"tenderId": "ocds-148610-f11a576a-0435-4dde-af38-b3be165b9aa9",
"bzpNumber": "2026/BZP 00310397",
"orderType": "Services",
"clientType": "1.5",
"noticeType": "ContractNotice",
"tenderType": "1.1.1",
"contractors": null,
"orderObject": "\"ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 19 12 08 (TEKSTYLIA) W ILOŚCI 300 Mg\"",
"noticeNumber": "2026/BZP 00310397/01",
"organizationId": "163467",
"procedureResult": null,
"publicationDate": "2026-06-26T09:42:39.7081314Z",
"organizationCity": "Błażowa",
"organizationName": "JESTEŚMY EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ",
"organizationCountry": "PL",
"organizationProvince": "PL18",
"submittingOffersDate": "2026-07-08T07:00:00Z",
"isTenderAmountBelowEU": true,
"organizationNationalId": "8133941208"
}