Przetargi· Polska
← Powrót do listy
OpublikowaneBZP · 2026/BZP 00309929/01

Dostawa ultrasonografu okulistycznego do Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świnoujściu.

Zobacz w BZP ↗

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309929 z dnia 2026-06-26 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Dostawa ultrasonografu okulistycznego do Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świnoujściu. SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWINOUJŚCIU 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810079240 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Kapitańska 8-8B 1.5.2.) Miejscowość: Świnoujście 1.5.3.) Kod pocztowy: 72-600 1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wspl.swinoujscie.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wspl.swinoujscie.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Dostawa ultrasonografu okulistycznego do Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świnoujściu. 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5d6bf8a-f5c9-40f5-95d3-2f1a681c1f8c 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309929 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f5d6bf8a-f5c9-40f5-95d3-2f1a681c1f8c 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegółowe wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej zostały określone w Rozdziale IX Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz w Regulaminie Platformy e-Zamówienia dostępnym pod adresem https://ezamowienia.gov.p 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/2/2026/TP 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa ultrasonografu okulistycznego do Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świnoujściu. Minimalne parametry techniczne i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 4.2.6.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne 4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne 33112000-8 - Sprzęt obrazujący pogłosowy, ultradźwiękowy i dopplerowski 33110000-4 - Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 70 Kryterium 2 4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne. 4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin gwarancji 4.3.6.) Waga: 20 Kryterium 3 4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji. 4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy 4.3.6.) Waga: 10 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak 5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: Art. 109 ust. 1 pkt 4 5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie 5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak 5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych: W celu potwierdzenia, że oferowany przedmiot zamówienia odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą nw. przedmiotowych środków dowodowych. 1) zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1620 t.j.) – certyfikat CE (jeżeli dotyczy), deklaracja zgodności UE albo oświadczenia, o których mowa w art. 22 ust. 1 lub 3 rozporządzenia 2017/745. 2) karty techniczne, katalogi, foldery lub inne materiały producenta lub dystrybutora (opracowane w języku polskim) - dokumentujące i potwierdzające zgodność parametrów technicznych oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w SWZ, z podaniem nazwy producenta, modelu, oznaczeń oraz wskazaniem miejsca znajdowania się tych informacji w przekazanej dokumentacji. 5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak 5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty: 1) zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1620 t.j.) – certyfikat CE (jeżeli dotyczy), deklaracja zgodności UE albo oświadczenia, o których mowa w art. 22 ust. 1 lub 3 rozporządzenia 2017/745. 2) karty techniczne, katalogi, foldery lub inne materiały producenta lub dystrybutora (opracowane w języku polskim) - dokumentujące i potwierdzające zgodność parametrów technicznych oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w SWZ, z podaniem nazwy producenta, modelu, oznaczeń oraz wskazaniem miejsca znajdowania się tych informacji w przekazanej dokumentacji. SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA 6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie 6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie 6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie 6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie 6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY 7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie 7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak 7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 455 ustawy Pzp oraz wskazanym w projektowanych postanowieniach umowy 7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie SEKCJA VIII – PROCEDURA 8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 11:00 8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.p 8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 11:30 8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Numer BZP
2026/BZP 00309929
Zamawiający
WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWINOUJŚCIU
NIP zamawiającego
8551462290
Kwota netto
Kwota brutto
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Tryb postępowania
Województwo
Zachodniopomorskie
Kod NUTS
PL32
Miejscowość
Świnoujście
CPV
33112200-033100000-133112000-833110000-4
Data publikacji
26 cze 2026, 09:43
Termin składania ofert
03 lip 2026, 11:00
Pokaż surowe dane (JSON)
{
  "cpvCode": "33112200-0 (Aparaty ultrasonograficzne),33100000-1 (Urządzenia medyczne),33112000-8 (Sprzęt obrazujący pogłosowy, ultradźwiękowy i dopplerowski),33110000-4 (Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego)",
  "htmlBody": "<html><head><meta charset=\"UTF-8\"><style>body {\n    font-family: \"Calibri\", sans-serif;\n}\n\nspan.normal {\n    font-weight: 400\n}\n\n.text-center {\n    text-align: center\n}\n\n.bg-light {\n    background-color: #F2F2F2\n}\n\n* {\n    box-sizing: border-box\n}\n\n.h1,\nh1 {\n    font-size: 1.75rem\n}\n\n.h3,\nh3 {\n    font-size: 11pt;\n    font-weight: 700;\n    margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.h1,\nh1 {\n    font-size: 11pt;\n    font-family: \"Arial\",sans-serif;\n}\n\n.h2,\nh2 {\n    font-size: 12pt;\n    font-family: \"Arial\",sans-serif;\n    font-weight: bold;\n    margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.p-3 {\n    border: solid windowtext 1.0pt;\n    background: #BFBFBF;\n    padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;\n}\n\n.mb-0 {\n    margin-bottom: 0 !important\n}\n\n.mb-1 {\n    margin-bottom: .5rem !important\n}\n\n.mb-2 {\n    margin-bottom: 1rem !important\n}\n\n.mb-3 {\n    margin-bottom: 1.5rem !important\n}\n\n.mb-4 {\n    margin-bottom: 2rem !important\n}\n\n.mb-5 {\n    margin-bottom: 2.5rem !important\n}\n\n.mb-6 {\n    margin-bottom: 3rem !important\n}\n\n.mb-7 {\n    margin-bottom: 3.5rem !important\n}\n\n.mb-8 {\n    margin-bottom: 4rem !important\n}\n\n.mb-9 {\n    margin-bottom: 4.5rem !important\n}\n\n.mb-10 {\n    margin-bottom: 5rem !important\n}\n\n.mb-auto {\n    margin-bottom: auto !important\n}\n</style></head><body><header hidden><table style=\"border-bottom: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309929 z dnia 2026-06-26</td></tr></table></header><main><!-- Version 1.0.0 --><style type=\"text/css\">    .normal {        color: black;    }    h1.title {    }</style>    <h1 class=\"text-center mt-5 mb-5\">Ogłoszenie o zamówieniu<br/>            Dostawy<br/>            Dostawa ultrasonografu okulistycznego do Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świnoujściu.    </h1>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY</h2>    <h3 class=\"mb-0\">1.1.) Rola zamawiającego</h3>    <p class=\"mb-0\">Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego</p>    <h3 class=\"mb-0\">1.2.) Nazwa zamawiającego: <span class=\"normal\">WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWINOUJŚCIU</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">REGON 810079240</span></h3><h3 class=\"mb-0\">1.5) Adres zamawiającego  </h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.1.) Ulica: <span class=\"normal\">Kapitańska 8-8B</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.2.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Świnoujście</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.3.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">72-600</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.4.) Województwo: <span class=\"normal\">zachodniopomorskie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.5.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL428 - Szczeciński</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">zamowieniapubliczne@wspl.swinoujscie.pl</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: <span class=\"normal\">www.wspl.swinoujscie.pl</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">        1.6.) Rodzaj zamawiającego: <span class=\"normal\">Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej</span>    </h3>    <h3 class=\"mb-0\">        1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego:        <span class=\"normal\">Zdrowie</span>    </h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE</h2>    <h3 class=\"mb-0\">2.1.) Ogłoszenie dotyczy: </h3>    <p class=\"mb-0\">        Zamówienia publicznego    </p>    <h3 class=\"mb-0\">2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: </h3>    <p class=\"mb-0\">        Dostawa ultrasonografu okulistycznego do Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świnoujściu.    </p>    <h3 class=\"mb-0\">2.4.) Identyfikator postępowania: <span class=\"normal\">ocds-148610-f5d6bf8a-f5c9-40f5-95d3-2f1a681c1f8c</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.5.) Numer ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026/BZP 00309929</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.6.) Wersja ogłoszenia: <span class=\"normal\">01</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.7.) Data ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026-06-26</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną</h3>    <p class=\"mb-0\">        Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy    </p>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania</h3>    https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f5d6bf8a-f5c9-40f5-95d3-2f1a681c1f8c    <h3 class=\"mb-0\">3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający  będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: <span class=\"normal\">W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między<br/>Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: <span class=\"normal\">Szczegółowe wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej zostały określone w Rozdziale IX Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)<br/>oraz w Regulaminie Platformy e-Zamówienia dostępnym pod adresem https://ezamowienia.gov.p</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: <span class=\"normal\">Nie dotyczy</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: </h3>        <p class=\"mb-0\">polski</p>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA</h2><h3 class=\"mb-0\">4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.</h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.2.) Numer referencyjny: <span class=\"normal\">ZP/2/2026/TP</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.3.) Rodzaj zamówienia: <span class=\"normal\">Dostawy</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3><h3 class=\"mb-0\">4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:</h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3>        <p class=\"mb-0\">            Przedmiotem zamówienia jest dostawa ultrasonografu okulistycznego do Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świnoujściu. Minimalne parametry techniczne i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.        </p>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: </h3>            <p class=\"mb-0\">33100000-1 - Urządzenia medyczne</p>            <p class=\"mb-0\">33112000-8 - Sprzęt obrazujący pogłosowy, ultradźwiękowy i dopplerowski</p>            <p class=\"mb-0\">33110000-4 - Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego</p>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>            <!-- realizacja w dniach -->            <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">30 dni</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert</h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\"> Punktowo </span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe </span></h3>                    <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">70</span></h3>                    <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 2</h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3>                        inne.                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Termin gwarancji</span></h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">20</span></h3>                    <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 3</h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3>                        serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Termin dostawy</span></h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">10</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa  aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW</h2>    <h3 class=\"mb-0\">5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: </h3>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 4</p>    <h3 class=\"mb-0\">5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych: </h3>    W celu potwierdzenia, że oferowany przedmiot zamówienia odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą nw. przedmiotowych środków dowodowych.<br/>1) zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1620 t.j.) – certyfikat CE (jeżeli dotyczy), deklaracja zgodności UE albo oświadczenia, o których mowa w art. 22 ust. 1 lub 3 rozporządzenia 2017/745.<br/>2) karty techniczne, katalogi, foldery lub inne materiały producenta lub dystrybutora (opracowane w języku polskim) - dokumentujące i potwierdzające zgodność parametrów technicznych oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w SWZ, z podaniem nazwy producenta, modelu, oznaczeń oraz wskazaniem miejsca znajdowania się tych informacji w przekazanej dokumentacji.    <h3 class=\"mb-0\">5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty: </h3>    1) zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1620 t.j.) – certyfikat CE (jeżeli dotyczy), deklaracja zgodności UE albo oświadczenia, o których mowa w art. 22 ust. 1 lub 3 rozporządzenia 2017/745.<br/>2) karty techniczne, katalogi, foldery lub inne materiały producenta lub dystrybutora (opracowane w języku polskim) - dokumentujące i potwierdzające zgodność parametrów technicznych oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w SWZ, z podaniem nazwy producenta, modelu, oznaczeń oraz wskazaniem miejsca znajdowania się tych informacji w przekazanej dokumentacji.    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.4.) Zamawiający wymaga wadium: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY</h2>    <h3 class=\"mb-0\">7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: </h3>    Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 455 ustawy Pzp oraz wskazanym w projektowanych postanowieniach umowy    <h3 class=\"mb-0\">7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VIII – PROCEDURA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">8.1.) Termin składania ofert: <span class=\"normal\">2026-07-03 11:00</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.2.) Miejsce składania ofert: <span class=\"normal\">https://ezamowienia.gov.p</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.3.) Termin otwarcia ofert: <span class=\"normal\">2026-07-03 11:30</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.4.) Termin związania ofertą: <span class=\"normal\"> 30 dni </span></h3></main><footer hidden><table style=\"border-top: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych</td><td style=\"text-align:right\">Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy</td></tr></table></footer></body></html>",
  "objectId": "08ded356-94ac-de8f-92be-eb0001c24c6e",
  "tenderId": "ocds-148610-f5d6bf8a-f5c9-40f5-95d3-2f1a681c1f8c",
  "bzpNumber": "2026/BZP 00309929",
  "orderType": "Delivery",
  "clientType": "1.1.12",
  "noticeType": "ContractNotice",
  "tenderType": "1.1.1",
  "contractors": null,
  "orderObject": "Dostawa ultrasonografu okulistycznego do Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świnoujściu.",
  "noticeNumber": "2026/BZP 00309929/01",
  "organizationId": "29207",
  "procedureResult": null,
  "publicationDate": "2026-06-26T07:43:14.8084366Z",
  "organizationCity": "Świnoujście",
  "organizationName": "WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWINOUJŚCIU",
  "organizationCountry": "PL",
  "organizationProvince": "PL32",
  "submittingOffersDate": "2026-07-03T09:00:00Z",
  "isTenderAmountBelowEU": true,
  "organizationNationalId": "8551462290"
}
Utworzono 26 cze 2026 · Zaktualizowano 29 cze 2026