Usługa organizacji wycieczki
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309577 z dnia 2026-06-26 Ogłoszenie o zamówieniu Usługi Usługa organizacji wycieczki SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania 1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Wałczu 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381852676 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Wronia 38 1.5.2.) Miejscowość: Wałcz 1.5.3.) Kod pocztowy: 78-600 1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@zazwalcz.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zazwalcz.nbip.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność rehabilitacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnościami 1.11.) Dane podmiotu, któremu zamawiający powierzył przeprowadzenie postępowania. Podmiot 1 1.11.1.) Nazwa podmiotu prowadzącego postępowanie: Filip Koteras 1.11.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7651707276 Adres podmiotu prowadzącego postępowanie: 1.11.3.) Ulica: Wronia 38 1.11.4.) Miejscowość: Wałcz 1.11.5.) Kod pocztowy: 78-600 1.11.6.) Województwo: zachodniopomorskie 1.11.7.) Kraj: Polska 1.11.8.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki 1.11.11.) Adres poczty elektronicznej: f.koteras@gmail.com 1.11.12.) Adres strony internetowej: https://zazwalcz.nbip.pl/zazwalcz/ SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Usługa organizacji wycieczki 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a30335e-53c8-48ec-86bb-6907666f0578 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309577 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a30335e-53c8-48ec-86bb-6907666f0578 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym, a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem strony internetowej https://ezamowienia.gov.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej zawarte są w rozdziale VII SWZ 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Usługa zorganizowania 2 turnusów 7 – dniowych all inclusive dla grupy 36 osób łącznie w terminie od 5.10.2026 r. do 18.10.2026 r. na Teneryfę, Fuerteventurę albo Gran Canaria, określając miejscowość i miejsce zakwaterowania (hotel): -18 osób – I turnus (05.10.2026 r.- 12.10.2026 r.) - 18 osób – II turnus (13.10.2026 r. – 20.10.2026 r.) Zamawiający bierze pod uwagę ewentualne zmiany terminu nieznacznie, ale zależy nam, aby wyjazdy odbyły się od początku października maksymalnie do 25 października. 2. Wylot z lotniska w Poznaniu w godzinach od 10:00 do 18:00 (wylot nie może być w godzinach nocnych); 3. Zakres zamówienia obejmuje: -bilety lotnicze; -transfer (lotnisko-hotel, hotel-lotnisko); + transfer specjalny dostosowany dla 1 osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim bez możliwości przesiadania się i 1 osoby z trudnościami w poruszaniu się (istnieje możliwość przesiadania na siedzenie) w pierwszym terminie; Transfer specjalny w drugim terminie nie jest wymagany. -odległość hotelu od lotniska max 100 km; -ubezpieczenie standardowe z klauzulą alkoholową; -gwarancja niezmienności ceny; -hotel minimum 4*, położony w miejscowości bardziej turystycznej; -w hotelu muszą być windy oraz rampa przy wejściu do basenu, które ułatwiają poruszanie się po hotelu osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi; -hotel musi znajdować się nieopodal plaży a najlepiej bezpośrednio przy piaszczystej lub piaszczysto- żwirkowej plaży, tak aby wejście nie ograniczało korzystanie osobom z niepełnosprawnościami a najlepiej brak schodów przy wejściu; Jeśli hotel nie znajduje się bezpośrednio przy plaży to wymogiem koniecznym jest możliwość korzystania z bezpłatnego transferu dostosowanego zapewnionego przez hotel; -w pierwszym terminie (05.10.2026 r. – 12.10.2026 r.) wymagane: - 4 pokoje trzyosobowe, - 3 pokoje dwuosobowe (w tym 2 pokoje z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami posiadające bez progowe prysznice z krzesełkiem, dostosowane umywalki i toalety, wyposażone w uchwyty wspomagające); -w drugim terminie (13.10.2026 r. – 20.10.2026 r.) wymagane: - 6 pokoi trzyosobowych, (w tym 2 pokoje z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami posiadające bezprogowe prysznice z siedzeniem, dostosowane umywalki i toalety, wyposażone w uchwyty wspomagające); -W pokojach muszą znajdować się osobne łóżka oraz bielizna pościelowa dla każdej osoby; -hotel musi posiadać: -3 baseny zewnętrzne i zjeżdżalnie: -co najmniej 2 restauracje i 1 bar przy basenie wliczony w all inclusive; - wifi w cenie; - leżaki, parasole i ręczniki przy basenie w cenie; - animacje wieczorne dla gości hotelowych; - blisko centrum (bazary, sklepy) – do 500 metrów. Najlepiej okolica bardziej turystyczna. -Wsparcie rezydenta w hotelu; -Kontakt z przedstawicielem biura turystycznego; 4.2.6.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-25 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 100 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie 5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie 5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA 6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie 6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie 6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie 6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie 6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY 7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie 7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie 7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie SEKCJA VIII – PROCEDURA 8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-06 14:00 8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma e-Zamówienia https://ezamowienia.gov.pl/ 8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-06 14:30 8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-04 8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi
- Numer BZP
- 2026/BZP 00309577
- Zamawiający
- Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Wałczu
- NIP zamawiającego
- 7651697282
- Kwota netto
- —
- Kwota brutto
- —
- Rodzaj zamówienia
- Usługi
- Tryb postępowania
- —
- Województwo
- Zachodniopomorskie
- Kod NUTS
- PL32
- Miejscowość
- Wałcz
- CPV
- 63511000-4
- Data publikacji
- 26 cze 2026, 02:00
- Termin składania ofert
- 06 lip 2026, 14:00
Pokaż surowe dane (JSON)
{
"cpvCode": "63511000-4 (Organizacja wycieczek)",
"htmlBody": "<html><head><meta charset=\"UTF-8\"><style>body {\n font-family: \"Calibri\", sans-serif;\n}\n\nspan.normal {\n font-weight: 400\n}\n\n.text-center {\n text-align: center\n}\n\n.bg-light {\n background-color: #F2F2F2\n}\n\n* {\n box-sizing: border-box\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 1.75rem\n}\n\n.h3,\nh3 {\n font-size: 11pt;\n font-weight: 700;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 11pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n}\n\n.h2,\nh2 {\n font-size: 12pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n font-weight: bold;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.p-3 {\n border: solid windowtext 1.0pt;\n background: #BFBFBF;\n padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;\n}\n\n.mb-0 {\n margin-bottom: 0 !important\n}\n\n.mb-1 {\n margin-bottom: .5rem !important\n}\n\n.mb-2 {\n margin-bottom: 1rem !important\n}\n\n.mb-3 {\n margin-bottom: 1.5rem !important\n}\n\n.mb-4 {\n margin-bottom: 2rem !important\n}\n\n.mb-5 {\n margin-bottom: 2.5rem !important\n}\n\n.mb-6 {\n margin-bottom: 3rem !important\n}\n\n.mb-7 {\n margin-bottom: 3.5rem !important\n}\n\n.mb-8 {\n margin-bottom: 4rem !important\n}\n\n.mb-9 {\n margin-bottom: 4.5rem !important\n}\n\n.mb-10 {\n margin-bottom: 5rem !important\n}\n\n.mb-auto {\n margin-bottom: auto !important\n}\n</style></head><body><header hidden><table style=\"border-bottom: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>Ogłoszenie nr 2026/BZP 00309577 z dnia 2026-06-26</td></tr></table></header><main><!-- Version 1.0.0 --><style type=\"text/css\"> .normal { color: black; } h1.title { }</style> <h1 class=\"text-center mt-5 mb-5\">Ogłoszenie o zamówieniu<br/> Usługi<br/> Usługa organizacji wycieczki </h1> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY</h2> <h3 class=\"mb-0\">1.1.) Rola zamawiającego</h3> <p class=\"mb-0\">Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania</p> <h3 class=\"mb-0\">1.2.) Nazwa zamawiającego: <span class=\"normal\">Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Wałczu</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">REGON 381852676</span></h3><h3 class=\"mb-0\">1.5) Adres zamawiającego </h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.1.) Ulica: <span class=\"normal\">Wronia 38</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.2.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Wałcz</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.3.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">78-600</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.4.) Województwo: <span class=\"normal\">zachodniopomorskie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.5.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL427 - Szczecinecko-pyrzycki</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">dyrektor@zazwalcz.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: <span class=\"normal\">http://zazwalcz.nbip.pl/</span></h3> <h3 class=\"mb-0\"> 1.6.) Rodzaj zamawiającego: <span class=\"normal\">Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy</span> </h3> <h3 class=\"mb-0\"> 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: <span class=\"normal\">Inna działalność</span> </h3> <p class=\"mb-0\"> rehabilitacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnościami </p> <h3 class=\"mb-0\">1.11.) Dane podmiotu, któremu zamawiający powierzył przeprowadzenie postępowania.</h3> <h3 class=\"p-2 mt-4 bg-light\">Podmiot <span class=\"normal\">1</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.11.1.) Nazwa podmiotu prowadzącego postępowanie: <span class=\"normal\">Filip Koteras</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.11.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">7651707276</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Adres podmiotu prowadzącego postępowanie: </h3> <h3 class=\"mb-0\">1.11.3.) Ulica: <span class=\"normal\">Wronia 38</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.11.4.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Wałcz</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.11.5.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">78-600</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.11.6.) Województwo: <span class=\"normal\">zachodniopomorskie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.11.7.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.11.8.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL427 - Szczecinecko-pyrzycki</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.11.11.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">f.koteras@gmail.com</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.11.12.) Adres strony internetowej: <span class=\"normal\">https://zazwalcz.nbip.pl/zazwalcz/</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE</h2> <h3 class=\"mb-0\">2.1.) Ogłoszenie dotyczy: </h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienia publicznego </p> <h3 class=\"mb-0\">2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: </h3> <p class=\"mb-0\"> Usługa organizacji wycieczki </p> <h3 class=\"mb-0\">2.4.) Identyfikator postępowania: <span class=\"normal\">ocds-148610-2a30335e-53c8-48ec-86bb-6907666f0578</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.5.) Numer ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026/BZP 00309577</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.6.) Wersja ogłoszenia: <span class=\"normal\">01</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.7.) Data ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026-06-26</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną</h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy </p> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA</h2> <h3 class=\"mb-0\">3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania</h3> https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a30335e-53c8-48ec-86bb-6907666f0578 <h3 class=\"mb-0\">3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: <span class=\"normal\">W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym, a<br/>wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem strony internetowej<br/>https://ezamowienia.gov.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: <span class=\"normal\">Wymagania techniczne i organizacyjne<br/>dot. korespondencji elektronicznej zawarte są w rozdziale VII SWZ</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: <span class=\"normal\">Nie dotyczy</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: </h3> <p class=\"mb-0\">polski</p> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA</h2><h3 class=\"mb-0\">4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.3.) Rodzaj zamówienia: <span class=\"normal\">Usługi</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3><h3 class=\"mb-0\">4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3> <p class=\"mb-0\"> 1.\tUsługa zorganizowania 2 turnusów 7 – dniowych all inclusive dla grupy 36 osób łącznie w terminie od 5.10.2026 r. do 18.10.2026 r. na Teneryfę, Fuerteventurę albo Gran Canaria, określając miejscowość i miejsce zakwaterowania (hotel):<br/>-18 osób – I turnus (05.10.2026 r.- 12.10.2026 r.)<br/> - 18 osób – II turnus (13.10.2026 r. – 20.10.2026 r.) <br/>Zamawiający bierze pod uwagę ewentualne zmiany terminu nieznacznie, ale zależy nam, aby wyjazdy odbyły się od początku października maksymalnie do 25 października.<br/><br/>2.\tWylot z lotniska w Poznaniu w godzinach od 10:00 do 18:00<br/> (wylot nie może być w godzinach nocnych);<br/><br/>3.\tZakres zamówienia obejmuje:<br/>-bilety lotnicze;<br/>-transfer (lotnisko-hotel, hotel-lotnisko);<br/>+ transfer specjalny dostosowany dla 1 osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim bez możliwości przesiadania się i 1 osoby z trudnościami w poruszaniu się (istnieje możliwość przesiadania na siedzenie) w pierwszym terminie;<br/>Transfer specjalny w drugim terminie nie jest wymagany.<br/>-odległość hotelu od lotniska max 100 km;<br/>-ubezpieczenie standardowe z klauzulą alkoholową;<br/>-gwarancja niezmienności ceny;<br/>-hotel minimum 4*, położony w miejscowości bardziej turystycznej;<br/>-w hotelu muszą być windy oraz rampa przy wejściu do basenu, które ułatwiają poruszanie się po hotelu osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi;<br/>-hotel musi znajdować się nieopodal plaży a najlepiej bezpośrednio przy piaszczystej lub piaszczysto- żwirkowej plaży, tak aby wejście nie ograniczało korzystanie osobom z niepełnosprawnościami a najlepiej brak schodów przy wejściu;<br/>Jeśli hotel nie znajduje się bezpośrednio przy plaży to wymogiem koniecznym jest możliwość korzystania z bezpłatnego transferu dostosowanego zapewnionego przez hotel;<br/>-w pierwszym terminie (05.10.2026 r. – 12.10.2026 r.) wymagane:<br/>- 4 pokoje trzyosobowe, <br/>- 3 pokoje dwuosobowe (w tym 2 pokoje z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami posiadające bez progowe prysznice z krzesełkiem, dostosowane umywalki i toalety, wyposażone w uchwyty wspomagające);<br/>-w drugim terminie (13.10.2026 r. – 20.10.2026 r.) wymagane:<br/>- 6 pokoi trzyosobowych, (w tym 2 pokoje z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami posiadające bezprogowe prysznice z siedzeniem, dostosowane umywalki i toalety, wyposażone w uchwyty wspomagające);<br/>-W pokojach muszą znajdować się osobne łóżka oraz bielizna pościelowa dla każdej osoby;<br/>-hotel musi posiadać:<br/>-3 baseny zewnętrzne i zjeżdżalnie:<br/>-co najmniej 2 restauracje i 1 bar przy basenie wliczony w all inclusive;<br/>- wifi w cenie; <br/>- leżaki, parasole i ręczniki przy basenie w cenie; <br/>- animacje wieczorne dla gości hotelowych;<br/>- blisko centrum (bazary, sklepy) – do 500 metrów. <br/>Najlepiej okolica bardziej turystyczna.<br/>-Wsparcie rezydenta w hotelu;<br/>-Kontakt z przedstawicielem biura turystycznego; </p> <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">63511000-4 - Organizacja wycieczek</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <!-- realizacja do --> <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">do 2026-10-25</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\"> Punktowo </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Wyłącznie kryterium ceny </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">100</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW</h2> <h3 class=\"mb-0\">5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA</h2> <h3 class=\"mb-0\">6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.4.) Zamawiający wymaga wadium: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY</h2> <h3 class=\"mb-0\">7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VIII – PROCEDURA</h2> <h3 class=\"mb-0\">8.1.) Termin składania ofert: <span class=\"normal\">2026-07-06 14:00</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.2.) Miejsce składania ofert: <span class=\"normal\">Platforma e-Zamówienia https://ezamowienia.gov.pl/</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.3.) Termin otwarcia ofert: <span class=\"normal\">2026-07-06 14:30</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.4.) Termin związania ofertą: <span class=\"normal\">do 2026-08-04</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: <span class=\"normal\">Tak</span></h3></main><footer hidden><table style=\"border-top: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych</td><td style=\"text-align:right\">Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi</td></tr></table></footer></body></html>",
"objectId": "08ded315-ff00-ca2f-92be-eb0001c2482d",
"tenderId": "ocds-148610-2a30335e-53c8-48ec-86bb-6907666f0578",
"bzpNumber": "2026/BZP 00309577",
"orderType": "Services",
"clientType": "1.1.6",
"noticeType": "ContractNotice",
"tenderType": "1.1.2",
"contractors": null,
"orderObject": "Usługa organizacji wycieczki",
"noticeNumber": "2026/BZP 00309577/01",
"organizationId": "45810",
"procedureResult": null,
"publicationDate": "2026-06-26T00:00:55.9063004Z",
"organizationCity": "Wałcz",
"organizationName": "Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Wałczu",
"organizationCountry": "PL",
"organizationProvince": "PL32",
"submittingOffersDate": "2026-07-06T12:00:00Z",
"isTenderAmountBelowEU": true,
"organizationNationalId": "7651697282"
}