Kompleksowa organizacja Gali plebiscytu pn. "Warszawianka Roku"
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308665 z dnia 2026-06-25 Ogłoszenie o zamówieniu Usługi Kompleksowa organizacja Gali plebiscytu pn. "Warszawianka Roku" SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa 1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Pl. Bankowy 3/5 1.5.2.) Miejscowość: Warszawa 1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniabzp@um.warszawa.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Kompleksowa organizacja Gali plebiscytu pn. "Warszawianka Roku" 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2972c849-bf7e-4b20-b98b-7c97d21f9612 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308665 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00608181/07/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.3.11 Kompleksowa organizacja Gali plebiscytu pn. "Warszawianka Roku" 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/300596/notice/public/details 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/300596/notice/public/details 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: określone zostały w pkt. 5 SWZ 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): opisane w SWZ 3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): opisane w SWZ SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/ABN/271/II-110/26 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 6.1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja Gali w ramach plebiscytu p.n. Warszawianka Roku oraz realizacja działań promocyjnych i Wydarzenia towarzyszącego dotyczących Wydarzenia oraz Gali. 4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 40 Kryterium 2 4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników 4.3.5.) Nazwa kryterium: Koncepcja wizualna 10 Wizytówek 4.3.6.) Waga: 7 Kryterium 3 4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników 4.3.5.) Nazwa kryterium: Koncepcja i scenariusz organizacji Konferencji prasowej dotyczącej ogłoszenia nominacji 4.3.6.) Waga: 8 Kryterium 4 4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników 4.3.5.) Nazwa kryterium: Koncepcja strategii promocyjno-komunikacyjnej Plebiscytu 4.3.6.) Waga: 20 Kryterium 5 4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników 4.3.5.) Nazwa kryterium: Koncepcja całościowej realizacji Gali 4.3.6.) Waga: 13 Kryterium 6 4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników 4.3.5.) Nazwa kryterium: Propozycje autorów portretów graficznych/ilustracyjnych wraz z portfolio 4.3.6.) Waga: 6 Kryterium 7 4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników 4.3.5.) Nazwa kryterium: Propozycje artystów do wykonania statuetki wraz z portfolio 4.3.6.) Waga: 6 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie 5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak 5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu. Za spełniającego warunki udziału w postępowaniu zamawiający uzna Wykonawcę, który wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie, należycie wykonał co najmniej cztery (4) usługi, każda o wartości co najmniej 400 000,00 zł brutto, z których każda polegała na kompleksowym zorganizowaniu i wykonaniu imprezy/wydarzenia o charakterze artystyczno-rozrywkowym 5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak 5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: a) wykaz usług – przygotowany wg wzoru określonego w Załączniku nr 6 do SWZ na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu; b) dowody, że wykazane w oświadczeniu usługi zostały wykonane należycie 5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych: a) Koncepcja wizualna 10 Wizytówek do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.2. SWZ; b) Koncepcja i scenariusz organizacji Konferencji prasowej dotyczącej ogłoszenia nominacji do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.3. SWZ; c) Koncepcja strategii promocyjno-komunikacyjnej Plebiscytu do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.4. SWZ; d) Koncepcja całościowej realizacji Gali do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.5. SWZ; e) Propozycje autorów portretów graficznych/ilustracyjnych wraz z portfolio do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.6. SWZ; f) Propozycje artystów do wykonania statuetki wraz z portfolio do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.7. SWZ; 5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie 5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów: g) Oświadczenia (przygotowanego wg wzoru określonego w Załączniku nr 5 do SWZ) o dysponowaniu co najmniej 2 artystami muzycznymi lub 2 zespołami muzycznymi do wykonania programu muzycznego w trakcie uroczystej Gali, spełniającymi wymogi określone przez Zamawiającego OPZ. - przedmiotowy środek dowodowy podlegający uzupełnieniu SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA 6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie 6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie 6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie 6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie 6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY 7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie 7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak 7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: zgodnie z wzorem umowy - załącznik nr 1 do SWZ 7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie SEKCJA VIII – PROCEDURA 8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 12:00 8.2.) Miejsce składania ofert: https://zamowienia.um.warszawa.pl 8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 12:10 8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi
- Numer BZP
- 2026/BZP 00308665
- Zamawiający
- Miasto Stołeczne Warszawa
- NIP zamawiającego
- 5252248481
- Kwota netto
- —
- Kwota brutto
- —
- Rodzaj zamówienia
- Usługi
- Tryb postępowania
- —
- Województwo
- Mazowieckie
- Kod NUTS
- PL14
- Miejscowość
- Warszawa
- CPV
- 79952000-2
- Data publikacji
- 25 cze 2026, 13:02
- Termin składania ofert
- 03 lip 2026, 12:00
Pokaż surowe dane (JSON)
{
"cpvCode": "79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez)",
"htmlBody": "<html><head><meta charset=\"UTF-8\"><style>body {\n font-family: \"Calibri\", sans-serif;\n}\n\nspan.normal {\n font-weight: 400\n}\n\n.text-center {\n text-align: center\n}\n\n.bg-light {\n background-color: #F2F2F2\n}\n\n* {\n box-sizing: border-box\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 1.75rem\n}\n\n.h3,\nh3 {\n font-size: 11pt;\n font-weight: 700;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.h1,\nh1 {\n font-size: 11pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n}\n\n.h2,\nh2 {\n font-size: 12pt;\n font-family: \"Arial\",sans-serif;\n font-weight: bold;\n margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.p-3 {\n border: solid windowtext 1.0pt;\n background: #BFBFBF;\n padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;\n}\n\n.mb-0 {\n margin-bottom: 0 !important\n}\n\n.mb-1 {\n margin-bottom: .5rem !important\n}\n\n.mb-2 {\n margin-bottom: 1rem !important\n}\n\n.mb-3 {\n margin-bottom: 1.5rem !important\n}\n\n.mb-4 {\n margin-bottom: 2rem !important\n}\n\n.mb-5 {\n margin-bottom: 2.5rem !important\n}\n\n.mb-6 {\n margin-bottom: 3rem !important\n}\n\n.mb-7 {\n margin-bottom: 3.5rem !important\n}\n\n.mb-8 {\n margin-bottom: 4rem !important\n}\n\n.mb-9 {\n margin-bottom: 4.5rem !important\n}\n\n.mb-10 {\n margin-bottom: 5rem !important\n}\n\n.mb-auto {\n margin-bottom: auto !important\n}\n</style></head><body><header hidden><table style=\"border-bottom: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308665 z dnia 2026-06-25</td></tr></table></header><main><!-- Version 1.0.0 --><style type=\"text/css\"> .normal { color: black; } h1.title { }</style> <h1 class=\"text-center mt-5 mb-5\">Ogłoszenie o zamówieniu<br/> Usługi<br/> Kompleksowa organizacja Gali plebiscytu pn. "Warszawianka Roku" </h1> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY</h2> <h3 class=\"mb-0\">1.1.) Rola zamawiającego</h3> <p class=\"mb-0\">Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego</p> <h3 class=\"mb-0\">1.2.) Nazwa zamawiającego: <span class=\"normal\">Miasto Stołeczne Warszawa</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.3.) Oddział zamawiającego: <span class=\"normal\">Urząd m.st. Warszawy</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">REGON 015259640</span></h3><h3 class=\"mb-0\">1.5) Adres zamawiającego </h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.1.) Ulica: <span class=\"normal\">Pl. Bankowy 3/5</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.2.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Warszawa</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.3.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">00-950</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.4.) Województwo: <span class=\"normal\">mazowieckie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.5.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL911 - Miasto Warszawa</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">zamowieniabzp@um.warszawa.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: <span class=\"normal\">www.um.warszawa.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\"> 1.6.) Rodzaj zamawiającego: <span class=\"normal\">Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego</span> </h3> <h3 class=\"mb-0\"> 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: <span class=\"normal\">Ogólne usługi publiczne</span> </h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE</h2> <h3 class=\"mb-0\">2.1.) Ogłoszenie dotyczy: </h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienia publicznego </p> <h3 class=\"mb-0\">2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: </h3> <p class=\"mb-0\"> Kompleksowa organizacja Gali plebiscytu pn. "Warszawianka Roku" </p> <h3 class=\"mb-0\">2.4.) Identyfikator postępowania: <span class=\"normal\">ocds-148610-2972c849-bf7e-4b20-b98b-7c97d21f9612</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.5.) Numer ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026/BZP 00308665</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.6.) Wersja ogłoszenia: <span class=\"normal\">01</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.7.) Data ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026-06-25</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.9.) Numer planu postępowań w BZP: <span class=\"normal\">2025/BZP 00608181/07/P</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: </h3> <p class=\"mb-0\">1.3.11 Kompleksowa organizacja Gali plebiscytu pn. "Warszawianka Roku"</p> <h3 class=\"mb-0\">2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną</h3> <p class=\"mb-0\"> Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy </p> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA</h2> <h3 class=\"mb-0\">3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania</h3> https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/300596/notice/public/details <h3 class=\"mb-0\">3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: <span class=\"normal\">https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/300596/notice/public/details</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: <span class=\"normal\">określone zostały w pkt. 5 SWZ</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: <span class=\"normal\">Nie dotyczy</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: </h3> <p class=\"mb-0\">polski</p> <h3 class=\"mb-0\">3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): <span class=\"normal\">opisane w SWZ</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): <span class=\"normal\">opisane w SWZ</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA</h2><h3 class=\"mb-0\">4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.2.) Numer referencyjny: <span class=\"normal\">ZP/ABN/271/II-110/26</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.3.) Rodzaj zamówienia: <span class=\"normal\">Usługi</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3><h3 class=\"mb-0\">4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3> <p class=\"mb-0\"> 6.1.\tPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja Gali w ramach plebiscytu p.n. Warszawianka Roku oraz realizacja działań promocyjnych i Wydarzenia towarzyszącego dotyczących Wydarzenia oraz Gali. </p> <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <!-- realizacja do --> <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">do 2026-11-30</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\"> Procentowo </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe </span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">40</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 2</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3> jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Koncepcja wizualna 10 Wizytówek</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">7</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 3</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3> jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Koncepcja i scenariusz organizacji Konferencji prasowej dotyczącej ogłoszenia nominacji</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">8</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 4</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3> jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Koncepcja strategii promocyjno-komunikacyjnej Plebiscytu</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">20</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 5</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3> jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Koncepcja całościowej realizacji Gali</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">13</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 6</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3> jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Propozycje autorów portretów graficznych/ilustracyjnych wraz z portfolio</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">6</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 7</h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3> jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Propozycje artystów do wykonania statuetki wraz z portfolio</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">6</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW</h2> <h3 class=\"mb-0\">5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.</h3> Za spełniającego warunki udziału w postępowaniu zamawiający uzna Wykonawcę, który wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie, należycie wykonał co najmniej cztery (4) usługi, każda o wartości co najmniej 400 000,00 zł brutto, z których każda polegała na kompleksowym zorganizowaniu i wykonaniu imprezy/wydarzenia o charakterze artystyczno-rozrywkowym <h3 class=\"mb-0\">5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\"> 5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">a)\twykaz usług – przygotowany wg wzoru określonego w Załączniku nr 6 do SWZ na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu;<br/>b)\tdowody, że wykazane w oświadczeniu usługi zostały wykonane należycie</span> </h3> <h3 class=\"mb-0\">5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych: </h3> a)\tKoncepcja wizualna 10 Wizytówek do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.2. SWZ;<br/>b)\tKoncepcja i scenariusz organizacji Konferencji prasowej dotyczącej ogłoszenia nominacji do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.3. SWZ;<br/>c)\tKoncepcja strategii promocyjno-komunikacyjnej Plebiscytu do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.4. SWZ;<br/>d)\tKoncepcja całościowej realizacji Gali do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.5. SWZ;<br/>e)\tPropozycje autorów portretów graficznych/ilustracyjnych wraz z portfolio do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.6. SWZ;<br/>f)\tPropozycje artystów do wykonania statuetki wraz z portfolio do pozacenowego kryterium oceny ofert określonego w pkt 25.7. SWZ; <h3 class=\"mb-0\">5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów: </h3> g)\tOświadczenia (przygotowanego wg wzoru określonego w Załączniku nr 5 do SWZ) o dysponowaniu co najmniej 2 artystami muzycznymi lub 2 zespołami muzycznymi do wykonania programu muzycznego w trakcie uroczystej Gali, spełniającymi wymogi określone przez Zamawiającego OPZ. - przedmiotowy środek dowodowy podlegający uzupełnieniu <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA</h2> <h3 class=\"mb-0\">6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.4.) Zamawiający wymaga wadium: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY</h2> <h3 class=\"mb-0\">7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: </h3> zgodnie z wzorem umowy - załącznik nr 1 do SWZ <h3 class=\"mb-0\">7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3> <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VIII – PROCEDURA</h2> <h3 class=\"mb-0\">8.1.) Termin składania ofert: <span class=\"normal\">2026-07-03 12:00</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.2.) Miejsce składania ofert: <span class=\"normal\">https://zamowienia.um.warszawa.pl</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.3.) Termin otwarcia ofert: <span class=\"normal\">2026-07-03 12:10</span></h3> <h3 class=\"mb-0\">8.4.) Termin związania ofertą: <span class=\"normal\"> 30 dni </span></h3></main><footer hidden><table style=\"border-top: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych</td><td style=\"text-align:right\">Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi</td></tr></table></footer></body></html>",
"objectId": "08ded2a9-4e06-b950-92be-eb0001c24306",
"tenderId": "ocds-148610-2972c849-bf7e-4b20-b98b-7c97d21f9612",
"bzpNumber": "2026/BZP 00308665",
"orderType": "Services",
"clientType": "1.1.2",
"noticeType": "ContractNotice",
"tenderType": "1.1.1",
"contractors": null,
"orderObject": "Kompleksowa organizacja Gali plebiscytu pn. \"Warszawianka Roku\"",
"noticeNumber": "2026/BZP 00308665/01",
"organizationId": "1672",
"procedureResult": null,
"publicationDate": "2026-06-25T11:02:53.3450957Z",
"organizationCity": "Warszawa",
"organizationName": "Miasto Stołeczne Warszawa",
"organizationCountry": "PL",
"organizationProvince": "PL14",
"submittingOffersDate": "2026-07-03T10:00:00Z",
"isTenderAmountBelowEU": true,
"organizationNationalId": "5252248481"
}