Przetargi· Polska
← Powrót do listy
OpublikowaneBZP · 2026/BZP 00308386/01

Kompleksowe świadczenie dzierżawy pościeli i ręczników oraz usług pralniczych wraz z transportem dla Uzdrowiska Krynica–Żegiestów S.A. w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój

Zobacz w BZP ↗

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308386 z dnia 2026-06-25 Ogłoszenie o zamówieniu Usługi Kompleksowe świadczenie dzierżawy pościeli i ręczników oraz usług pralniczych wraz z transportem dla Uzdrowiska Krynica–Żegiestów S.A. w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW" SPÓŁKA AKCYJNA 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491900275 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Aleja inż. Nowotarskiego 9 lokal 4 1.5.2.) Miejscowość: Krynica-Zdrój 1.5.3.) Kod pocztowy: 33-380 1.5.4.) Województwo: małopolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biurozarzadu@uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Kompleksowe świadczenie dzierżawy pościeli i ręczników oraz usług pralniczych wraz z transportem dla Uzdrowiska Krynica–Żegiestów S.A. w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db65639b-5993-4ffe-811a-1640057aff15 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308386 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019602/17/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.3.1 Kompleksowe świadczenie usług pralniczych – dzierżawa 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333555 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://www.platformazakupowa.pl/pn/kryniczanka/ 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji“Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca,będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: ZP-271-22/2026 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie dzierżawy pościeli i ręczników oraz usług pralniczych wraz z transportem dla Uzdrowiska Krynica–Żegiestów S.A. w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój wg pakietów: Pakiet I: bielizna zwykła Pakiet II: bielizna szpitalna Zamawiający określa szacunkową wielkość zamówienia na ok 120 000 kg na okres 24 miesięcy (ok. 5 000 kg miesięcznie), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami w tym: ok. 4 000 kg pochodzącej ze szpitala uzdrowiskowego i 116 000 kg pozostałej. 4.2.6.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho 4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: 98311000-6 - Usługi odbierania prania 39512000-4 - Bielizna pościelowa 39518000-6 - Bielizna szpitalna 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak 4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji: Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia dopuszcza możliwość przedmiotowej zmiany poprzez zwiększenie ilości usługi do 20 %. Z tego względu Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze z tytułu zwiększenia zamówienia w określonej powyżej granicy. 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 60 Kryterium 2 4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne. 4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas reakcji na reklamację 4.3.6.) Waga: 40 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak 5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: Art. 109 ust. 1 pkt 4 Art. 109 ust. 1 pkt 5 Art. 109 ust. 1 pkt 7 5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie 5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA 6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie 6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie 6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie 6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak 6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY 7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie 7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak 7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić za zgodą obu Stron wyrażoną na piśmie w formie aneksu do umowy pod rygorem nieważności takiej zmiany, na zasadach określonych w art. 455 prawa zamówień publicznych. 7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie SEKCJA VIII – PROCEDURA 8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 10:00 8.2.) Miejsce składania ofert: https://www.platformazakupowa.pl/pn/kryniczanka/ 8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 10:05 8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-01 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Numer BZP
2026/BZP 00308386
Zamawiający
"UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW" SPÓŁKA AKCYJNA
NIP zamawiającego
7340010604
Kwota netto
Kwota brutto
Rodzaj zamówienia
Usługi
Tryb postępowania
Województwo
Małopolskie
Kod NUTS
PL12
Miejscowość
Krynica-Zdrój
CPV
98310000-998311000-639512000-439518000-6
Data publikacji
25 cze 2026, 12:16
Termin składania ofert
03 lip 2026, 10:00
Pokaż surowe dane (JSON)
{
  "cpvCode": "98310000-9 (Usługi prania i czyszczenia na sucho),98311000-6 (Usługi odbierania prania),39512000-4 (Bielizna pościelowa),39518000-6 (Bielizna szpitalna)",
  "htmlBody": "<html><head><meta charset=\"UTF-8\"><style>body {\n    font-family: \"Calibri\", sans-serif;\n}\n\nspan.normal {\n    font-weight: 400\n}\n\n.text-center {\n    text-align: center\n}\n\n.bg-light {\n    background-color: #F2F2F2\n}\n\n* {\n    box-sizing: border-box\n}\n\n.h1,\nh1 {\n    font-size: 1.75rem\n}\n\n.h3,\nh3 {\n    font-size: 11pt;\n    font-weight: 700;\n    margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.h1,\nh1 {\n    font-size: 11pt;\n    font-family: \"Arial\",sans-serif;\n}\n\n.h2,\nh2 {\n    font-size: 12pt;\n    font-family: \"Arial\",sans-serif;\n    font-weight: bold;\n    margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.p-3 {\n    border: solid windowtext 1.0pt;\n    background: #BFBFBF;\n    padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;\n}\n\n.mb-0 {\n    margin-bottom: 0 !important\n}\n\n.mb-1 {\n    margin-bottom: .5rem !important\n}\n\n.mb-2 {\n    margin-bottom: 1rem !important\n}\n\n.mb-3 {\n    margin-bottom: 1.5rem !important\n}\n\n.mb-4 {\n    margin-bottom: 2rem !important\n}\n\n.mb-5 {\n    margin-bottom: 2.5rem !important\n}\n\n.mb-6 {\n    margin-bottom: 3rem !important\n}\n\n.mb-7 {\n    margin-bottom: 3.5rem !important\n}\n\n.mb-8 {\n    margin-bottom: 4rem !important\n}\n\n.mb-9 {\n    margin-bottom: 4.5rem !important\n}\n\n.mb-10 {\n    margin-bottom: 5rem !important\n}\n\n.mb-auto {\n    margin-bottom: auto !important\n}\n</style></head><body><header hidden><table style=\"border-bottom: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308386 z dnia 2026-06-25</td></tr></table></header><main><!-- Version 1.0.0 --><style type=\"text/css\">    .normal {        color: black;    }    h1.title {    }</style>    <h1 class=\"text-center mt-5 mb-5\">Ogłoszenie o zamówieniu<br/>            Usługi<br/>            Kompleksowe świadczenie dzierżawy pościeli i ręczników oraz usług pralniczych wraz z transportem dla Uzdrowiska Krynica–Żegiestów S.A. w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój    </h1>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY</h2>    <h3 class=\"mb-0\">1.1.) Rola zamawiającego</h3>    <p class=\"mb-0\">Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego</p>    <h3 class=\"mb-0\">1.2.) Nazwa zamawiającego: <span class=\"normal\">&#34;UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW&#34; SPÓŁKA AKCYJNA</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">REGON 491900275</span></h3><h3 class=\"mb-0\">1.5) Adres zamawiającego  </h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.1.) Ulica: <span class=\"normal\">Aleja inż. Nowotarskiego 9 lokal 4</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.2.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Krynica-Zdrój</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.3.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">33-380</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.4.) Województwo: <span class=\"normal\">małopolskie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.5.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL218 - Nowosądecki</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">biurozarzadu@uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: <span class=\"normal\">https://uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl/</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">        1.6.) Rodzaj zamawiającego: <span class=\"normal\">Zamawiający publiczny - inny zamawiający</span>    </h3>        <p class=\"mb-0\">            Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa        </p>    <h3 class=\"mb-0\">        1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego:        <span class=\"normal\">Zdrowie</span>    </h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE</h2>    <h3 class=\"mb-0\">2.1.) Ogłoszenie dotyczy: </h3>    <p class=\"mb-0\">        Zamówienia publicznego    </p>    <h3 class=\"mb-0\">2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: </h3>    <p class=\"mb-0\">        Kompleksowe świadczenie dzierżawy pościeli i ręczników oraz usług pralniczych wraz z transportem dla Uzdrowiska Krynica–Żegiestów S.A. w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój    </p>    <h3 class=\"mb-0\">2.4.) Identyfikator postępowania: <span class=\"normal\">ocds-148610-db65639b-5993-4ffe-811a-1640057aff15</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.5.) Numer ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026/BZP 00308386</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.6.) Wersja ogłoszenia: <span class=\"normal\">01</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.7.) Data ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026-06-25</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.9.) Numer planu postępowań w BZP: <span class=\"normal\">2026/BZP 00019602/17/P</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: </h3>        <p class=\"mb-0\">1.3.1 Kompleksowe świadczenie usług pralniczych – dzierżawa</p>    <h3 class=\"mb-0\">2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną</h3>    <p class=\"mb-0\">        Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy    </p>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania</h3>    https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333555    <h3 class=\"mb-0\">3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający  będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: <span class=\"normal\">https://www.platformazakupowa.pl/pn/kryniczanka/</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: <span class=\"normal\">Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji“Komunikaty”.<br/>Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca,będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy.</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: <span class=\"normal\">Zamawiający wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: </h3>        <p class=\"mb-0\">polski</p>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA</h2><h3 class=\"mb-0\">4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.</h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.2.) Numer referencyjny: <span class=\"normal\">ZP-271-22/2026</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.3.) Rodzaj zamówienia: <span class=\"normal\">Usługi</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3><h3 class=\"mb-0\">4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:</h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3>        <p class=\"mb-0\">            Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie dzierżawy pościeli i ręczników oraz usług pralniczych wraz z transportem dla Uzdrowiska Krynica–Żegiestów S.A. w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój wg pakietów:<br/>  Pakiet I:\tbielizna zwykła <br/>Pakiet II:\tbielizna szpitalna<br/>Zamawiający określa szacunkową wielkość zamówienia na ok 120 000 kg na okres 24 miesięcy (ok. 5 000 kg miesięcznie), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami w tym: ok. 4 000 kg pochodzącej ze szpitala uzdrowiskowego i 116 000 kg pozostałej.        </p>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: </h3>            <p class=\"mb-0\">98311000-6 - Usługi odbierania prania</p>            <p class=\"mb-0\">39512000-4 - Bielizna pościelowa</p>            <p class=\"mb-0\">39518000-6 - Bielizna szpitalna</p>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji: </h3>        Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia dopuszcza możliwość przedmiotowej zmiany poprzez zwiększenie ilości usługi do 20 %. Z tego względu Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze z tytułu zwiększenia zamówienia w określonej powyżej granicy.            <!-- realizacja w dniach -->            <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">24 miesiące</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert</h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\"> Procentowo </span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe </span></h3>                    <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">60</span></h3>                    <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 2</h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3>                        inne.                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Czas reakcji na reklamację</span></h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">40</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa  aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW</h2>    <h3 class=\"mb-0\">5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: </h3>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 4</p>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 5</p>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 7</p>    <h3 class=\"mb-0\">5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.4.) Zamawiający wymaga wadium: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY</h2>    <h3 class=\"mb-0\">7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: </h3>    Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić za zgodą obu Stron wyrażoną na piśmie w formie aneksu do umowy  pod rygorem nieważności takiej zmiany, na zasadach określonych w art. 455 prawa zamówień publicznych.    <h3 class=\"mb-0\">7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VIII – PROCEDURA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">8.1.) Termin składania ofert: <span class=\"normal\">2026-07-03 10:00</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.2.) Miejsce składania ofert: <span class=\"normal\">https://www.platformazakupowa.pl/pn/kryniczanka/</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.3.) Termin otwarcia ofert: <span class=\"normal\">2026-07-03 10:05</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.4.) Termin związania ofertą: <span class=\"normal\">do 2026-08-01</span></h3></main><footer hidden><table style=\"border-top: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych</td><td style=\"text-align:right\">Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi</td></tr></table></footer></body></html>",
  "objectId": "08ded2a2-c38f-f537-92be-eb0001c241aa",
  "tenderId": "ocds-148610-db65639b-5993-4ffe-811a-1640057aff15",
  "bzpNumber": "2026/BZP 00308386",
  "orderType": "Services",
  "clientType": "1.5",
  "noticeType": "ContractNotice",
  "tenderType": "1.1.1",
  "contractors": null,
  "orderObject": "Kompleksowe świadczenie dzierżawy pościeli i ręczników oraz usług pralniczych wraz z transportem dla Uzdrowiska Krynica–Żegiestów S.A. w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój",
  "noticeNumber": "2026/BZP 00308386/01",
  "organizationId": "9071",
  "procedureResult": null,
  "publicationDate": "2026-06-25T10:16:03.5240644Z",
  "organizationCity": "Krynica-Zdrój",
  "organizationName": "\"UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW\" SPÓŁKA AKCYJNA",
  "organizationCountry": "PL",
  "organizationProvince": "PL12",
  "submittingOffersDate": "2026-07-03T08:00:00Z",
  "isTenderAmountBelowEU": true,
  "organizationNationalId": "7340010604"
}
Utworzono 25 cze 2026 · Zaktualizowano 28 cze 2026