Przetargi· Polska
← Powrót do listy
OpublikowaneBZP · 2026/BZP 00308300/01

Dostawa sprzętu dla nurków

Zobacz w BZP ↗

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308300 z dnia 2026-06-25 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Dostawa sprzętu dla nurków SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy 1.3.) Oddział zamawiającego: 24 WOG 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280602118 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 20 1.5.2.) Miejscowość: Giżycko 1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500 1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 24wog.zam@ron.mil.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://24wog.wp.mil.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Dostawa sprzętu dla nurków 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51f35205-3fda-4876-8330-28421cab9a3c 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308300 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00611364/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.8 Dostawa sprzętu dla nurków 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/24wog 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/24wog 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer, d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3. g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: a) akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący, b) zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: 52/2026 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu nurkowego dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Szczegółowy spis produktów oraz warunków zamówienia zawierają załączniki: Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 3 – Zestawienie cenowe Załącznik nr 7 – Projekt umowy Miejsce dostaw: Magazyn Służby Inżynieryjno-Saperska, 12-250 Orzysz, ul. Wojska Polskiego 33 4.2.6.) Główny kod CPV: 37412240-3 - Przyrządy lub akcesoria do nurkowania 4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: 37412242-7 - Skafandry nurkowe 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak 4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji: Zamawiający skorzysta z prawa opcji o którym mowa w art. 441 pzp w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówienia objętego prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Ilości wskazane zostały w zestawieniu cenowym. 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 60 Kryterium 2 4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne. 4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas realizacji dostawy 4.3.6.) Waga: 40 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak 5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: Art. 109 ust. 1 pkt 4 Art. 109 ust. 1 pkt 5 Art. 109 ust. 1 pkt 7 Art. 109 ust. 1 pkt 8 Art. 109 ust. 1 pkt 10 5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie 5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA 6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie 6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie 6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie 6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie 6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY 7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie 7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak 7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: Zgodnie z zapisami projektu umowy - załącznik 7 do SWZ 7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie SEKCJA VIII – PROCEDURA 8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-06 09:00 8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/24wog 8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-06 09:05 8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Numer BZP
2026/BZP 00308300
Zamawiający
24 Wojskowy Oddział Gospodarczy
NIP zamawiającego
8451975009
Kwota netto
Kwota brutto
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Tryb postępowania
Województwo
Warmińsko-Mazurskie
Kod NUTS
PL28
Miejscowość
Giżycko
CPV
37412240-337412242-7
Data publikacji
25 cze 2026, 12:02
Termin składania ofert
06 lip 2026, 09:00
Pokaż surowe dane (JSON)
{
  "cpvCode": "37412240-3 (Przyrządy lub akcesoria do nurkowania),37412242-7 (Skafandry nurkowe)",
  "htmlBody": "<html><head><meta charset=\"UTF-8\"><style>body {\n    font-family: \"Calibri\", sans-serif;\n}\n\nspan.normal {\n    font-weight: 400\n}\n\n.text-center {\n    text-align: center\n}\n\n.bg-light {\n    background-color: #F2F2F2\n}\n\n* {\n    box-sizing: border-box\n}\n\n.h1,\nh1 {\n    font-size: 1.75rem\n}\n\n.h3,\nh3 {\n    font-size: 11pt;\n    font-weight: 700;\n    margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.h1,\nh1 {\n    font-size: 11pt;\n    font-family: \"Arial\",sans-serif;\n}\n\n.h2,\nh2 {\n    font-size: 12pt;\n    font-family: \"Arial\",sans-serif;\n    font-weight: bold;\n    margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.p-3 {\n    border: solid windowtext 1.0pt;\n    background: #BFBFBF;\n    padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;\n}\n\n.mb-0 {\n    margin-bottom: 0 !important\n}\n\n.mb-1 {\n    margin-bottom: .5rem !important\n}\n\n.mb-2 {\n    margin-bottom: 1rem !important\n}\n\n.mb-3 {\n    margin-bottom: 1.5rem !important\n}\n\n.mb-4 {\n    margin-bottom: 2rem !important\n}\n\n.mb-5 {\n    margin-bottom: 2.5rem !important\n}\n\n.mb-6 {\n    margin-bottom: 3rem !important\n}\n\n.mb-7 {\n    margin-bottom: 3.5rem !important\n}\n\n.mb-8 {\n    margin-bottom: 4rem !important\n}\n\n.mb-9 {\n    margin-bottom: 4.5rem !important\n}\n\n.mb-10 {\n    margin-bottom: 5rem !important\n}\n\n.mb-auto {\n    margin-bottom: auto !important\n}\n</style></head><body><header hidden><table style=\"border-bottom: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308300 z dnia 2026-06-25</td></tr></table></header><main><!-- Version 1.0.0 --><style type=\"text/css\">    .normal {        color: black;    }    h1.title {    }</style>    <h1 class=\"text-center mt-5 mb-5\">Ogłoszenie o zamówieniu<br/>            Dostawy<br/>            Dostawa sprzętu dla nurków    </h1>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY</h2>    <h3 class=\"mb-0\">1.1.) Rola zamawiającego</h3>    <p class=\"mb-0\">Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego</p>    <h3 class=\"mb-0\">1.2.) Nazwa zamawiającego: <span class=\"normal\">24 Wojskowy Oddział Gospodarczy</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.3.) Oddział zamawiającego: <span class=\"normal\">24 WOG</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">REGON 280602118</span></h3><h3 class=\"mb-0\">1.5) Adres zamawiającego  </h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.1.) Ulica: <span class=\"normal\">Nowowiejska 20</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.2.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Giżycko</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.3.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">11-500</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.4.) Województwo: <span class=\"normal\">warmińsko-mazurskie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.5.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL623 - Ełcki</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">24wog.zam@ron.mil.pl</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: <span class=\"normal\">https://24wog.wp.mil.pl/</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">        1.6.) Rodzaj zamawiającego: <span class=\"normal\">Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa</span>    </h3>    <h3 class=\"mb-0\">        1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego:        <span class=\"normal\">Obrona</span>    </h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE</h2>    <h3 class=\"mb-0\">2.1.) Ogłoszenie dotyczy: </h3>    <p class=\"mb-0\">        Zamówienia publicznego    </p>    <h3 class=\"mb-0\">2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: </h3>    <p class=\"mb-0\">        Dostawa sprzętu dla nurków    </p>    <h3 class=\"mb-0\">2.4.) Identyfikator postępowania: <span class=\"normal\">ocds-148610-51f35205-3fda-4876-8330-28421cab9a3c</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.5.) Numer ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026/BZP 00308300</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.6.) Wersja ogłoszenia: <span class=\"normal\">01</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.7.) Data ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026-06-25</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.9.) Numer planu postępowań w BZP: <span class=\"normal\">2025/BZP 00611364/06/P</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: </h3>        <p class=\"mb-0\">1.2.8 Dostawa sprzętu dla nurków</p>    <h3 class=\"mb-0\">2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną</h3>    <p class=\"mb-0\">        Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy    </p>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania</h3>    https://platformazakupowa.pl/pn/24wog    <h3 class=\"mb-0\">3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający  będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: <span class=\"normal\">https://platformazakupowa.pl/pn/24wog</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: <span class=\"normal\">Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.:<br/>a)\tstały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,<br/>b)\tkomputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,<br/>c)\tzainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer,<br/>d)\twłączona obsługa JavaScript,<br/>e)\tzainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,<br/>f)\tSzyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.<br/>g)\tOznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.<br/><br/>Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:<br/>a)\takceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem w zakładce „Regulamin&#34; oraz uznaje go za wiążący,<br/>b)\tzapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej  https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: <span class=\"normal\">Nie dotyczy</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: </h3>        <p class=\"mb-0\">polski</p>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA</h2><h3 class=\"mb-0\">4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.</h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.2.) Numer referencyjny: <span class=\"normal\">52/2026</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.3.) Rodzaj zamówienia: <span class=\"normal\">Dostawy</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3><h3 class=\"mb-0\">4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:</h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3>        <p class=\"mb-0\">            Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu nurkowego dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. <br/><br/>Szczegółowy spis produktów oraz warunków zamówienia zawierają załączniki:<br/>Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia<br/>Załącznik nr 3 – Zestawienie cenowe<br/>Załącznik nr 7 – Projekt umowy <br/><br/>Miejsce dostaw: <br/>Magazyn Służby Inżynieryjno-Saperska, 12-250 Orzysz, ul. Wojska Polskiego 33        </p>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">37412240-3 - Przyrządy lub akcesoria do nurkowania</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: </h3>            <p class=\"mb-0\">37412242-7 - Skafandry nurkowe</p>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji: </h3>        Zamawiający skorzysta z prawa opcji o którym mowa w art. 441 pzp w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówienia objętego prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego.<br/>Ilości wskazane zostały w zestawieniu cenowym.            <!-- realizacja w dniach -->            <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">60 dni</span></h3>        <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert</h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\"> Punktowo </span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe </span></h3>                    <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">60</span></h3>                    <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 2</h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.4.) Rodzaj kryterium: </h3>                        inne.                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Czas realizacji dostawy</span></h3>                        <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">40</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa  aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW</h2>    <h3 class=\"mb-0\">5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: </h3>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 4</p>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 5</p>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 7</p>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 8</p>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 10</p>    <h3 class=\"mb-0\">5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.4.) Zamawiający wymaga wadium: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY</h2>    <h3 class=\"mb-0\">7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: </h3>    Zgodnie z zapisami projektu umowy - załącznik 7 do SWZ    <h3 class=\"mb-0\">7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VIII – PROCEDURA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">8.1.) Termin składania ofert: <span class=\"normal\">2026-07-06 09:00</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.2.) Miejsce składania ofert: <span class=\"normal\">https://platformazakupowa.pl/pn/24wog</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.3.) Termin otwarcia ofert: <span class=\"normal\">2026-07-06 09:05</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.4.) Termin związania ofertą: <span class=\"normal\"> 30 dni </span></h3></main><footer hidden><table style=\"border-top: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych</td><td style=\"text-align:right\">Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy</td></tr></table></footer></body></html>",
  "objectId": "08ded2a0-d4a6-c07d-92be-eb0001c2413f",
  "tenderId": "ocds-148610-51f35205-3fda-4876-8330-28421cab9a3c",
  "bzpNumber": "2026/BZP 00308300",
  "orderType": "Delivery",
  "clientType": "1.1.5",
  "noticeType": "ContractNotice",
  "tenderType": "1.1.1",
  "contractors": null,
  "orderObject": "Dostawa sprzętu dla nurków",
  "noticeNumber": "2026/BZP 00308300/01",
  "organizationId": "1455",
  "procedureResult": null,
  "publicationDate": "2026-06-25T10:02:13.7382166Z",
  "organizationCity": "Giżycko",
  "organizationName": "24 Wojskowy Oddział Gospodarczy",
  "organizationCountry": "PL",
  "organizationProvince": "PL28",
  "submittingOffersDate": "2026-07-06T07:00:00Z",
  "isTenderAmountBelowEU": true,
  "organizationNationalId": "8451975009"
}
Utworzono 25 cze 2026 · Zaktualizowano 28 cze 2026