Przetargi· Polska
← Powrót do listy
OpublikowaneBZP · 2026/BZP 00307315/01

DOSTAWA ARTYKUŁÓW I SPRZĘTU SPORTOWEGO ORAZ ODZIEŻY I OBUWIA SPORTOWEGO DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W GIŻYCKU.

Zobacz w BZP ↗

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307315 z dnia 2026-06-25 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy DOSTAWA ARTYKUŁÓW I SPRZĘTU SPORTOWEGO ORAZ ODZIEŻY I OBUWIA SPORTOWEGO DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W GIŻYCKU. SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy 1.3.) Oddział zamawiającego: 24 WOG 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280602118 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 20 1.5.2.) Miejscowość: Giżycko 1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500 1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 24wog.zam@ron.mil.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://24wog.wp.mil.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający Wojskowa Jednostka Budżetowa 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: DOSTAWA ARTYKUŁÓW I SPRZĘTU SPORTOWEGO ORAZ ODZIEŻY I OBUWIA SPORTOWEGO DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W GIŻYCKU. 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0864012-096c-40b5-8136-f8c55a320f3f 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307315 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00611364/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.6 Dostawa artykułów sportowych 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/24wog 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/24wog, zgodnie z zapisami SWZ 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://platformazakupowa.pl/pn/24wog, zgodnie z zapisami SWZ 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: 53/2026 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak 4.1.9.) Liczba części: 2 4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części 4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: Część 1 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Dostawa odzieży i obuwia sportowego dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. 2. Szczegółowy spis produktów, warunki zamówienia zawierają: Załącznik nr 9 – Opis przedmiotu zamówienia Dotyczy zadania 1: Załącznik nr 2 – Zestawienie cenowe Załącznik nr 4 – Projekt umowy 4.2.6.) Główny kod CPV: 18412000-0 - Odzież sportowa 4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: 18820000-3 - Obuwie sportowe 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert: 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 100 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie Część 2 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Dostawa sprzętu i artykułów sportowych dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Załącznik nr 9 – Opis przedmiotu zamówienia Dotyczy zadania 2 : Załącznik nr 3 – Zestawienie cenowe Załącznik nr 5 – Projekt umowy 4.2.6.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert: 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 100 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak 5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: Art. 109 ust. 1 pkt 4 Art. 109 ust. 1 pkt 5 Art. 109 ust. 1 pkt 7 Art. 109 ust. 1 pkt 8 Art. 109 ust. 1 pkt 10 5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie 5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA 6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie 6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie 6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie 6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie 6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY 7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie 7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak 7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: Zgodnie z § 10 - Zmiany umowy - projektów umów - załączniki nr 4 i 5 do SWZ 7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie SEKCJA VIII – PROCEDURA 8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 09:00 8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/24wog 8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 09:05 8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-01 2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Numer BZP
2026/BZP 00307315
Zamawiający
24 Wojskowy Oddział Gospodarczy
NIP zamawiającego
8451975009
Kwota netto
Kwota brutto
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Tryb postępowania
Województwo
Warmińsko-Mazurskie
Kod NUTS
PL28
Miejscowość
Giżycko
CPV
18412000-018820000-337400000-2
Data publikacji
25 cze 2026, 08:05
Termin składania ofert
03 lip 2026, 09:00
Pokaż surowe dane (JSON)
{
  "cpvCode": "18412000-0 (Odzież sportowa),18820000-3 (Obuwie sportowe),37400000-2 (Artykuły i sprzęt sportowy)",
  "htmlBody": "<html><head><meta charset=\"UTF-8\"><style>body {\n    font-family: \"Calibri\", sans-serif;\n}\n\nspan.normal {\n    font-weight: 400\n}\n\n.text-center {\n    text-align: center\n}\n\n.bg-light {\n    background-color: #F2F2F2\n}\n\n* {\n    box-sizing: border-box\n}\n\n.h1,\nh1 {\n    font-size: 1.75rem\n}\n\n.h3,\nh3 {\n    font-size: 11pt;\n    font-weight: 700;\n    margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.h1,\nh1 {\n    font-size: 11pt;\n    font-family: \"Arial\",sans-serif;\n}\n\n.h2,\nh2 {\n    font-size: 12pt;\n    font-family: \"Arial\",sans-serif;\n    font-weight: bold;\n    margin-bottom: 1.25rem\n}\n\n.p-3 {\n    border: solid windowtext 1.0pt;\n    background: #BFBFBF;\n    padding: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;\n}\n\n.mb-0 {\n    margin-bottom: 0 !important\n}\n\n.mb-1 {\n    margin-bottom: .5rem !important\n}\n\n.mb-2 {\n    margin-bottom: 1rem !important\n}\n\n.mb-3 {\n    margin-bottom: 1.5rem !important\n}\n\n.mb-4 {\n    margin-bottom: 2rem !important\n}\n\n.mb-5 {\n    margin-bottom: 2.5rem !important\n}\n\n.mb-6 {\n    margin-bottom: 3rem !important\n}\n\n.mb-7 {\n    margin-bottom: 3.5rem !important\n}\n\n.mb-8 {\n    margin-bottom: 4rem !important\n}\n\n.mb-9 {\n    margin-bottom: 4.5rem !important\n}\n\n.mb-10 {\n    margin-bottom: 5rem !important\n}\n\n.mb-auto {\n    margin-bottom: auto !important\n}\n</style></head><body><header hidden><table style=\"border-bottom: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307315 z dnia 2026-06-25</td></tr></table></header><main><!-- Version 1.0.0 --><style type=\"text/css\">    .normal {        color: black;    }    h1.title {    }</style>    <h1 class=\"text-center mt-5 mb-5\">Ogłoszenie o zamówieniu<br/>            Dostawy<br/>            DOSTAWA ARTYKUŁÓW I SPRZĘTU SPORTOWEGO ORAZ ODZIEŻY I OBUWIA SPORTOWEGO <br/>DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO<br/>W GIŻYCKU.    </h1>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY</h2>    <h3 class=\"mb-0\">1.1.) Rola zamawiającego</h3>    <p class=\"mb-0\">Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego</p>    <h3 class=\"mb-0\">1.2.) Nazwa zamawiającego: <span class=\"normal\">24 Wojskowy Oddział Gospodarczy</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.3.) Oddział zamawiającego: <span class=\"normal\">24 WOG</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: <span class=\"normal\">REGON 280602118</span></h3><h3 class=\"mb-0\">1.5) Adres zamawiającego  </h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.1.) Ulica: <span class=\"normal\">Nowowiejska 20</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.2.) Miejscowość: <span class=\"normal\">Giżycko</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.3.) Kod pocztowy: <span class=\"normal\">11-500</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.4.) Województwo: <span class=\"normal\">warmińsko-mazurskie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.5.) Kraj: <span class=\"normal\">Polska</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: <span class=\"normal\">PL623 - Ełcki</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: <span class=\"normal\">24wog.zam@ron.mil.pl</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: <span class=\"normal\">https://24wog.wp.mil.pl/</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">        1.6.) Rodzaj zamawiającego: <span class=\"normal\">Zamawiający publiczny - inny zamawiający</span>    </h3>        <p class=\"mb-0\">            Wojskowa Jednostka Budżetowa        </p>    <h3 class=\"mb-0\">        1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego:        <span class=\"normal\">Obrona</span>    </h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE</h2>    <h3 class=\"mb-0\">2.1.) Ogłoszenie dotyczy: </h3>    <p class=\"mb-0\">        Zamówienia publicznego    </p>    <h3 class=\"mb-0\">2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: </h3>    <p class=\"mb-0\">        DOSTAWA ARTYKUŁÓW I SPRZĘTU SPORTOWEGO ORAZ ODZIEŻY I OBUWIA SPORTOWEGO <br/>DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO<br/>W GIŻYCKU.    </p>    <h3 class=\"mb-0\">2.4.) Identyfikator postępowania: <span class=\"normal\">ocds-148610-c0864012-096c-40b5-8136-f8c55a320f3f</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.5.) Numer ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026/BZP 00307315</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.6.) Wersja ogłoszenia: <span class=\"normal\">01</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.7.) Data ogłoszenia: <span class=\"normal\">2026-06-25</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.9.) Numer planu postępowań w BZP: <span class=\"normal\">2025/BZP 00611364/06/P</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: </h3>        <p class=\"mb-0\">1.2.6 Dostawa artykułów sportowych</p>    <h3 class=\"mb-0\">2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną</h3>    <p class=\"mb-0\">        Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy    </p>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania</h3>    https://platformazakupowa.pl/pn/24wog    <h3 class=\"mb-0\">3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający  będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: <span class=\"normal\">https://platformazakupowa.pl/pn/24wog, zgodnie z zapisami SWZ</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: <span class=\"normal\">https://platformazakupowa.pl/pn/24wog, zgodnie z zapisami SWZ</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: <span class=\"normal\">Nie dotyczy</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: </h3>        <p class=\"mb-0\">polski</p>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA</h2><h3 class=\"mb-0\">4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.</h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.2.) Numer referencyjny: <span class=\"normal\">53/2026</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.3.) Rodzaj zamówienia: <span class=\"normal\">Dostawy</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.9.) Liczba części: <span class=\"normal\">2</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części</h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3><h3 class=\"mb-0\">4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:</h3>        <h3 class=\"p-2 mt-4 bg-light\">Część 1</h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3>            <p class=\"mb-0\">                Dostawa odzieży  i obuwia sportowego dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego.<br/>2.\tSzczegółowy  spis produktów, warunki zamówienia zawierają:<br/>Załącznik nr 9 – Opis przedmiotu zamówienia<br/>Dotyczy zadania 1: <br/>Załącznik nr 2 – Zestawienie cenowe<br/>Załącznik nr 4 – Projekt umowy            </p>            <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">18412000-0 - Odzież sportowa</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: </h3>                <p class=\"mb-0\">18820000-3 - Obuwie sportowe</p>            <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>                <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">30 dni</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert: </h3>                <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\">Punktowo</span></h3>                <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Wyłącznie kryterium ceny </span></h3>                        <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3>                            <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3>                            <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">100</span></h3>                <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa  aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>        <h3 class=\"p-2 mt-4 bg-light\">Część 2</h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia</h3>            <p class=\"mb-0\">                Dostawa sprzętu i artykułów sportowych dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. <br/>Załącznik nr 9 – Opis przedmiotu zamówienia<br/>Dotyczy zadania 2 : <br/>Załącznik nr 3 – Zestawienie cenowe<br/>Załącznik nr 5 – Projekt umowy            </p>            <h3 class=\"mb-0\">4.2.6.) Główny kod CPV: <span class=\"normal\">37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>                <h3 class=\"mb-0\">4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: <span class=\"normal\">30 dni</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>            <h3 class=\"mb-0\">4.3.) Kryteria oceny ofert: </h3>                <h3 class=\"mb-0\">4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: <span class=\"normal\">Punktowo</span></h3>                <h3 class=\"mb-0\">4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: <span class=\"normal\"> Wyłącznie kryterium ceny </span></h3>                        <h3 class=\"mb-0\">Kryterium 1</h3>                            <h3 class=\"mb-0\">4.3.5.) Nazwa kryterium: <span class=\"normal\">Cena</span></h3>                            <h3 class=\"mb-0\">4.3.6.) Waga: <span class=\"normal\">100</span></h3>                <h3 class=\"mb-0\">4.3.10.) Zamawiający określa  aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW</h2>    <h3 class=\"mb-0\">5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia: </h3>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 4</p>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 5</p>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 7</p>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 8</p>        <p class=\"mb-0\">Art. 109 ust. 1 pkt 10</p>    <h3 class=\"mb-0\">5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.4.) Zamawiający wymaga wadium: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY</h2>    <h3 class=\"mb-0\">7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: <span class=\"normal\">Tak</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia: </h3>    Zgodnie z § 10 - Zmiany umowy - projektów umów - załączniki nr 4 i 5 do SWZ    <h3 class=\"mb-0\">7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: <span class=\"normal\">Nie</span></h3>    <h2 class=\"bg-light p-3 mt-4\">SEKCJA VIII – PROCEDURA</h2>    <h3 class=\"mb-0\">8.1.) Termin składania ofert: <span class=\"normal\">2026-07-03 09:00</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.2.) Miejsce składania ofert: <span class=\"normal\">https://platformazakupowa.pl/pn/24wog</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.3.) Termin otwarcia ofert: <span class=\"normal\">2026-07-03 09:05</span></h3>    <h3 class=\"mb-0\">8.4.) Termin związania ofertą: <span class=\"normal\">do 2026-08-01</span></h3></main><footer hidden><table style=\"border-top: 1px solid black; width:100%\"><tr><td>2026-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych</td><td style=\"text-align:right\">Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy</td></tr></table></footer></body></html>",
  "objectId": "08ded27f-d038-2ead-92be-eb0001c23bf4",
  "tenderId": "ocds-148610-c0864012-096c-40b5-8136-f8c55a320f3f",
  "bzpNumber": "2026/BZP 00307315",
  "orderType": "Delivery",
  "clientType": "1.5",
  "noticeType": "ContractNotice",
  "tenderType": "1.1.1",
  "contractors": null,
  "orderObject": "DOSTAWA ARTYKUŁÓW I SPRZĘTU SPORTOWEGO ORAZ ODZIEŻY I OBUWIA SPORTOWEGO \nDLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO\nW GIŻYCKU.",
  "noticeNumber": "2026/BZP 00307315/01",
  "organizationId": "1455",
  "procedureResult": null,
  "publicationDate": "2026-06-25T06:05:52.9069123Z",
  "organizationCity": "Giżycko",
  "organizationName": "24 Wojskowy Oddział Gospodarczy",
  "organizationCountry": "PL",
  "organizationProvince": "PL28",
  "submittingOffersDate": "2026-07-03T07:00:00Z",
  "isTenderAmountBelowEU": true,
  "organizationNationalId": "8451975009"
}
Utworzono 25 cze 2026 · Zaktualizowano 28 cze 2026